Dodaj otuchy bohaterom rowerowej wyprawy!

1
Kamil Sierański i Maciej Leńczuk nie zwalniają tempa. Wielu już dawno powiedziałoby "dość". Oni kontynuują podróż z Europy do Azji przez Bałkany, uważając swoją wyprawę nie tylko za przygodę życia i możliwość odwiedzenia wielu krajów naszego kontynentu, ale także dedykując ją choremu na autyzm Filipowi Salamonowi. Napisz w komentarzu kilka ciepłych słów Kamilowi i Maciejowi, a my przekażemy je im podczas najbliższej rozmowy!

Za naszymi rowerzystami już 26 dni jazdy, wiele etapów pokonanych w pełnym słońcu w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Wiele niezapomnianych chwil, ale też trudne momenty i walka z własnymi słabościami. Noce spędzone pod gołym niebem i ucieczki przed bezpańskimi psami, to tylko niewielki fragment tego, co spotkało naszych bohaterów w ciągu podróży.

Przed nimi jeszcze wiele kilometrów zanim będą mogli odstawić rowery w kąt i paść na łóżko we własnych domach, by wreszcie należycie się zregenerować i wrócić do codziennego życia. Podczas tak wycieńczającej (fizycznie i psychicznie) podróży, wsparcia potrzebuje każdy. Nawet tacy twardziele, jak Kamil Sierański i Maciej Leńczuk.

Zróbmy im prezent! Napiszcie w komentarzach słowa otuchy chłopakom, którzy dzielnie walczą każdego dnia, by dotrzeć do celu i pomóc choremu Filipowi. Niech poczują Wasze wsparcie i dobrą energię płynącą do nich z Polski, a my przekażemy im je, kiedy następnym razem będziemy z nimi rozmawiać!

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE Z PODRÓŻY KAMILA I MACIEJA DO AZJI

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick