DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Dachowanie na DK25. Utrudnienia na obwodnicy [AKTUALIZACJA]

Jak informuje ostrowska policja, samochód wypadł z drogi i dachował. W wyniku tego poszkodowana została jedna osoba. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł kobietę do szpitala. Pojazd, którym kierowała, jechał od Kalisza w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. – Samochód osobowy na prostym odcinku wypadł z drogi i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która opuściła go przed przybyciem na miejsce straży. Poszkodowanej osobie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazano ratownikom medycznym. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy w tym dwa z Kalisza, zespół ratownictwa medycznego i policję – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TEŻ: Rekordzista rozpędził fiata ducato do 147 km/h. 10 piratów w rękach policji

Na DK25 w ciągu obwodnicy Nowych Skalmierzyc (na wysokości Boczkowa) występują utrudnienia w ruchu. Tuż po zdarzeniu jeden z pasów był zablokowany. Służby wahadłowo przepuszczały samochody w obu kierunkach.

– Policja ustala, jak doszło do zdarzenia i czy brali w nim udział inni uczestnicy ruchu – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano także zastępy straży pożarnej z Ostrowa i Kalisza.

Na miejscu pracuje jeszcze zastęp z Kalisza oraz policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA – 9.36

Droga jest już przejezdna.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

CZYTAJ TEŻ: Wyrzucił śmieci pod centrum przesiadkowym. Wpadł, bo nagrały go kamery

Fot. Czytelnik

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • G
    Goffii

    środa, 9 czerwca, 2021

    Co to za kolo w lusterku??? 😉

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz