Czekamy na Wasze zdjęcia! Wyślijcie i powalczcie o bilety na derby ARGED KPR Ostrovia – ENERGA MKS Kalisz

0
Tylko do niedzieli można wysyłać odpowiedzi w konkursie, w którym do wygrania są bilety na derbowy mecz ARGED KPR Ostrovia - ENERGA MKS Kalisz w PGNiG Superlidze. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 12 lutego w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

Po zimowej przerwie na parkiety PGNiG Superligi wracają piłkarze ręczni. W Ostrowie Wielkopolskim już w lutym czekają nas wielkie emocje w ramach derbowego starcia ARGED KPR Ostrovia z ENERGA MKS Kalisz.

W Arenie Ostrów nie rywalizowały ze sobą jeszcze te drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej, zatem będzie to prawdziwy debiut. Warto obejrzeć tak wyjątkowe wydarzenie z trybun dopingując biało-czerwonych.

Dla kibiców mamy konkurs, w którym do wygrania są bilety na ten mecz. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wykonanie zadania konkursowego: Prześlij nam swoje zdjęcie z jednego z meczów ARGED KPR Ostrovia i napisz nam: Który z meczów pierwszej rundy PGNiG Superligi w wykonaniu ostrowskiej drużyny był najlepszy i dlaczego?

Odpowiedź na pytanie wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „KPR Ostrovia”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Odpowiedzi bez załączonego zdjęcia nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców. Ogłaszając listę zwycięzców na wlkp24.info opublikujemy zarówno pisemne odpowiedzi, jak również nadesłane fotografie.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 29 stycznia 2023 roku, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick