„Czaszki 2017”. Zapisy trwają

1
Do 15 lipca swoje zgłoszenia mogą przesyłać grupy, które chcą wziąć udział w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych "Czaszki 2017". Finałowe przesłuchania zakwalifikowanych formacji odbędą się 1 i 2 września. To kolejne zadanie, realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

W przeglądzie może wziąć udział każdy zespół instrumentalny lub instrumentalno-wokalny. Uczestnicy konkursu mogą mieć w dorobku jedną wydaną płytę. Grupy dyskwalifikuje aktualny kontrakt z wytwórnią płytową. Zakwalifikowane formacje będą mogły przedstawić maksymalnie cztery utwory. Laureaci otrzymają nagrody pod warunkiem udziału w koncercie finałowym. Przegląd odbędzie się w amfiteatrze Parku Przyjaźni.

Laureaci konkursu mogą liczyć na nagrody finansowe. Za zajęcie I, II i III miejsca zwycięzcy odbiorą kolejno 2500, 2000 i 1500 złotych. Grupa, na którą najwięcej głosów odda publiczność otrzyma 1000 złotych. Jury przyzna także dwa wyróżnienia (po 1000 złotych każde). Te ostatnie może otrzymać cały zespół ale także indywidualnie wokalista lub instrumentalista.

Organizatorem Przeglądu jest Wydział Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Kaliszu oraz Rada Osiedla Czaszki. To kolejne zadanie, które zostanie zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

źródło: kalisz.pl

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Coz za gustowna nazwa osiedla. Takie rzeczy tylko w cebulandii. Mazowsze ma Radom, Śląsk ma Sosnowiec no a Wielkopolska ma Kalisz

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick