Ciało 57-latka przy torach. Tragedia w Koźminie Wielkopolskim

0
zdjęcie poglądowe | fot. Pixabay
Ciało 57-latka znaleziono przy torach kolejowych w Koźminie Wielkopolskim (powiat krotoszyński). Została podjęta akcja reanimacyjna, ale ta nie powiodła się. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Wykaże to sekcja zwłok zlecona przez prokuratora.

Ciało 57-latka i leżący obok rower znalazł przypadkowy mężczyzna. Do zdarzenia doszło przy nastawni kolejowej w Koźminie Wielkopolskim. Na miejscu oprócz policjantów pojawili się ratownicy medyczny. Podjęto akcję reanimacyjną, ale ta nie powiodła się i lekarz stwierdził zgon 57-latka. – Policja przeprowadziła oględziny zwłok, miejsca zdarzenia oraz roweru. Początkowa hipoteza zakładała udział w zdarzeniu drogowym. Została jednak wykluczona ze względu na brak otarć zarówno na jednośladzie, jak i na ciele mężczyzny – informuje asp. Paulina Potarczycka, z-ca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Ta wyjaśni, co było przyczyną zgonu 57-letniego mężczyzny.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick