Chcesz bilet na koncert Emeli Sandé? Powalcz o niego [KONKURS]

1
To będzie niepowtarzalny koncert, w którym możesz wziąć udział i to zupełnie za darmo. A wszystko dlatego, że mamy do rozdania jedną podwójną wejściówkę na występ Emeli Sandé w Krakowie. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie i mieć trochę szczęścia.

Brytyjska wokalistka Emeli Sandé po raz pierwszy zagra w Polsce. Artystka wystąpi w ICE Kraków Congress Centre i zaśpiewa swoje największe przeboje, jak „Haeven”, „Daddy”, „Read All About It” poprzez „Next to Me”, „Beneath Your Beautiful” i „Hurts” po nowości: „Higher” oraz „Deep” z jej najnowszej płyty wydanej w listopadzie ubiegłego roku.

Na scenie będzie jej towarzyszył 10-osobowy zespół muzyków, a sama Emeli zasiądzie także przy fortepianie. Widzowie zobaczą także trio dęte (Kenji Fenton – saksofon, Mike Davis – trąbka i Paul Burton – puzon), tworzące na co dzień zespół Hot City Horn. Warto zaznaczyć, że Kenji brał udział w nagraniach i koncertach dla: Taylor Swift, Robbie’go Wiliamsa, Jamesa Arthura, zespołu Hurts, a w produkcjach amerykańskich w programów telewizyjnych towarzyszył m.in. Michaelowi Buble i Joshowi Grobanowi. Brał także udział w nagraniach wielkich show typu The X-Factor czy The Voice.

Na krakowskiej scenie zobaczymy także Gawina Powella, który towarzyszył już Emeli Sandé w sesjach nagraniowych i występach na żywo. To pianista, a także kompozytor i producent. Tym razem zagra na organach Hammonda.

– Jestem pewien, że bogata sekcja instrumentalna, jaka będzie towarzyszyć Emeli Sandé i ona sama sprawią, że będzie to niezapomniany koncert – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje pierwszy koncert artystki w Polsce.

Rozbudziliśmy Wasze apetyty? Jeśli tak, to zapraszamy do udziału w konkursie. Mamy dla Was jedną podwójną wejściówkę na koncert brytyjskiej piosenkarki w Ice Kraków Congress Centre, który odbędzie się w czwartek 22 lutego. Jeśli chcecie o nią powalczyć, musicie poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi pełne imię i nazwisko Emeli Sandé? Jeśli znacie odpowiedź, napiszcie ją w komentarzu pod postem na naszym fanpage’u (fb.com/wlkp24), który dotyczy tej informacji. Będą się liczyły wyłącznie odpowiedzi w tamtym wątku.

Regulamin konkursu „Wygraj bilet na koncert Emeli Sandé”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. BĘDĄ MOGLI BEZ MÓZGI ARESZTOWAĆ I DOWOZIĆ LUDZI STOJĄCYCH NA CHODNIKU Z BIAŁYMI RÓŻAMI A SZAMANI OD CIEMNOTY ZABOBONU I KROPIENIA BĘDĄ IM ODPUSZCZAĆ ZA SREBRNIKI KTÓRE W ŻOŁDZIE TO DOSTAJE OD PODATNIKÓW.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick