DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"Była młoda, gruba i miała dużą torbę". Tajemnicza kobieta nachodzi ostrowian

83-letnia mieszkanka jednego z lokali w bloku zwanym potocznie "Domem Kombatanta" w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Komuny Paryskiej dopiero co dzisiaj wróciła ze szpitala. Do mieszkania odprowadziła ją opiekunka, a zaledwie kilka minut później w drzwiach pojawiła się młoda, tęga kobieta o wschodniej urodzie. Z relacji starszej kobiety dowiedzieliśmy się, że miała ze sobą torbę pełną różnych przedmiotów, które chciała sprzedać. Gdy nie dobiła oczekiwanej transakcji, zaczęła przeszukiwać mieszkanie lokatorki. Przywłaszczyła m.in. futro i dwa ręczniki oraz zapowiedziała swój powrót. Policję powiadomili sąsiedzi.

– Była też w moim mieszkaniu (…), ale wygnaliśmy ją. Później sąsiadka, która mieszka obok też mówiła, że była u niej i pchała się do mieszkania z taką dużą torbą. Mówiła, że jest z Jugosławii i ma na sprzedaż ciuchy i coś jeszcze – relacjonuje inna mieszkanka bloku, która miała osobiście do czynienia z tajemniczą kobietą.

Mieszkańcy powiadomili o zdarzeniu policję, temat skierowali też do naszej redakcji, by przestrzec innych mieszkańców miasta przed kobietą, która może próbować odwiedzać kolejne osiedla.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz