DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Agnieszka Nowicka o pracy w schronisku: "To moja pasja. Nie wyobrażam sobie życia bez niej"

Jak mówi naszej reporterce Agnieszka Nowicka, kierownik Międzygminnego Schroniska dla Zwierząt w Wysocku Wielkim, jest bardzo szczęśliwa z powodu tylu ciepłych słów, ale jednocześnie zaznacza, że sama niczego by nie osiągnęła. – Pracę w schronisku traktuję jako pasję. Staram się ją wykonywać najlepiej, jak potrafię i nie wyobrażam sobie życia bez niej – wyjaśnia Agnieszka Nowicka. Dotychczasowa szefowa wygrała przetarg, dzięki któremu będzie stać na czele schroniska do końca 2019 roku.

– Suma środków zabezpieczonych przez miasto i partnerów nie byłą wystarczająca. Odbyło się drugie postępowanie i uzyskana kwota była niższa niż w pierwszym postępowaniu. Wyłoniono osobę prowadzącą schronisko i podpisano umowę – mówi Mikołaj Kostka, wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Jak zapewnia, miasto widzi potrzebę kolejnych inwestycji niż tylko wymiana kojców. W planach jest także budowa kociarni, ale na razie trudno przewidzieć, kiedy miałaby ona zostać oddana do użytku.

Wybrane opinie internautów na temat ponownego wyboru Agnieszki Nowickiej na kierownika schroniska:

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • WP
  Wojtek P

  czwartek, 17 stycznia, 2019

  Pani Agnieszko! Gdyby ktokolwiek chciał Panią zmienić na tym wymagającym miłości i oddania stanowisku kierownika schroniska, to nie napiszę co bym zrobił, bo byłoby to być może podciągnięte pod mowę nienawiści i gróźb karalnych. Póki co cieszę się, że nikt nie ośmielił się usunąć Pani z tego miejsca. Sam mam przygarniętego bezdomnego psa i kota. Dokarmiam bezdomne koty i dzikie ptaki. Jednak osobiście nie mógłbym pracować w miejscu gdzie Pani pracuje. Moja psychika nie wytrzymałaby tego. Pani jest silna. Dlatego wspieram Panią na miarę swoich możliwości i życzę Pani, a przede wszystkim nieszczęsnym zwierzakom jak największej ilości lat przepracowanych ze nimi, bo te Pani potrzebują.

  Odpowiedz
 • R
  Renia .K

  sobota, 19 stycznia, 2019

  PANI AGNIESZKO A KIEDY ,BĘDZIE KOCIARNIA , JAKIEŚ SCHRONNISKO DLA TYCH BIEDNYCH WAŁĘSAJĄCYCH PO OSTROWIE KOTKÓW, KOTKI WAŁĘSAJĄ SIE PO OSTROWIE WSZEDZIE , ŻAL PATRZEĆ NA KOTY KTÓRE ZIMĄ SA POZOSTAWONE SAME SOBIE NA DZIAŁKACH , LATEM LUDZIE KOTY NA DZIAŁKACH DOKARMIAJĄ , KOTY SIE DO DZIAŁKOWICZÓW PRZYZWYCZAJAJĄ ,A JAK ZBLIŻA SIE JESIEŃ ,KOTY NA TYCH DZIAŁKACH SĄ POZOSTAWIONE I CHODZA GŁODNE ZZIĘBNIĘTE, A TO SA ZWIERZĘTA KTÓRE WYMAGAJĄ OGRZANIA I CIEPŁA. DLATEGO PYTAM KIEDY BEDZIE JAKIEŚ OCIEPLONE POMIESZCZENIE DLA TYCH BIEDNYCH KOTÓW. ONE NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ CIEPŁA I ZAINTERESOWANIA ZE STRONY NASZYCH OSTROWSKICH WŁODARZY .

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz