6. Kalisz Ambient Festiwal 2017. Znani pierwsi wykonawcy

0
Szósta edycja Kalisz Ambient Festiwalu zapowiada się z jeszcze mocniejszymi brzmieniami i ciekawszym line-up'em niż poprzednie festiwale. Organizatorzy przygotowali pierwszą filmową zapowiedź wydarzenia, w której zdradzają nazwiska wykonawców i rysują klimat, którego można spodziewać się w Kaliszu 27. i 28. października.

Kalisz Ambient Festiwal to impreza dedykowana fanom muzyki ambientowej, elektronicznej i eksperymentalnej. W przygotowaniu jest już 6. edycja festiwalu, która po raz drugi odbędzie się w Kaliskim Centrum Kultury i Sztuki.

Pewne jest, że pierwszego dnia festiwalu na scenie zagrają: Skinwalk /PL/, Kafel /PL/, Hati /PL/ oraz Kælan Mikla /IS/. Dzień drugi to takie zespoły jak: Skinwalk /PL/, Aquavoice /PL/, Wacław Zimpel /PL/ i Scanner /GB/.

Dodatkowe eventy w ramach 6. KAF to m.in. wystawa prac Tadeusza Łuczejki zaplanowana na 18. października, prezentacja instrumentów sklepu MUZYK z Ostrowa Wlkp. w trakcie całego festiwalu czy spotkania z artystami po koncertach w ramach after party w pubie Urwany Film.

Poniżej filmowa zapowiedź KAF. Wszystkie bieżące informacje będą pojawiały się na oficjalnej stronie 6. Kalisz Ambient Festiwalu.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick