35 w Polsce w tym 4 w Wielkopolsce. Najnowsze dane dot. koronawirusa

4
Fot. Martin Sanchez / Unsplash
Trzy osoby z powiatu poznańskiego oraz jedna z powiatu leszczyńskiego to nowi zakażeni koronawirusem SARS-CoV-2 w Wielkopolsce. Wszyscy czują się dobrze. Mieli kontakt z osobą zakażoną.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 35 nowych zakażeniach koronawirusem na terenie kraju. Cztery z nich potwierdzono w Wielkopolsce. Tym razem nie dotyczą one jednak południowej Wielkopolski. Kolejnymi chorymi na COVID-19 są: młody mężczyzna z powiatu poznańskiego, starszy mężczyzna z powiatu poznańskiego, mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu poznańskiego, mężczyzna w średnim wieku z powiatu leszczyńskiego.

– Wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia przebywają w domach. Miały kontakt z osobą zakażoną – informuje Anna Czuchra z Oddziału Mediów i Komunikacji Społecznej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

CZYTAJ: Ostrowski Program Pomocowy zaprezentowany. Sprawdź, na jaką pomoc możesz liczyć

W tej chwili w Wielkopolsce odnotowano 66 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym dwie osoby zmarły.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Za czym my czekamy za śmiercią. Dlaczego nie zamkniemy wszystkiego na dwa tygodnie. Prywatne zakłady pracy pootwierane np tlumnikarze z Wysocka pracują spotykają się w pracy a potem wirusa do domu noszą. Zamkanac wszystko bo tak jak we Włoszech skończymy z trumnami w kościołach

  2. Dopiero się zacznie jak wpuścimy tysiące,, patriotów,, którzy zapragnęli nagle wrócić do kraju i jeszcze wysyłane są po nich samoloty. Albo zamykamy granice albo robimy wyjatki

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick