Zobacz, jak Sebastian Szostak prezentował się na egzaminie na licencję

1
Mamy dla Was wyjątkowy materiał. Przed tygodniem w Rzeszowie odbywał się egzamin na żużlową licencję. Tam, jak już informowaliśmy, Towarzystwo Żużlowe Ostrovia doczekało się pierwszego wychowanka w osobie Sebastiana Szostaka. Babcia świeżo upieczonego żużlowca udostępniła nam nagranie z egzaminu. Tymczasem jutro kibice czarnego sportu w Ostrowie Wielkopolskim będą mogli zobaczyć Sebastiana w jego debiucie w trakcie zaległej rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski.

Utalentowanego ostrowianina na Podkarpaciu wspierała także rodzina. Na trybunach Stali zasiadły też jego babcie, które od początku przygody Sebastiana z czarnym sportem, bardzo mocno go wspierają w każdym aspekcie. Jedna z nich, Iwona Kasprzak zarejestrowała jazdę Sebastiana w trakcie egzaminu, który składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Na torze adepci najpierw startowali pojedynczo, a później w czwórkę spod taśmy. Zarówno Sebastian Szostak, jak i zdający egzamin na motocykle o pojemności 250cmm Jakub Krawczyk i Kacper Grzelak wypadli świetnie na tle swoich kolegów. Zobaczcie zresztą sami.

Tymczasem jutro Sebastian Szostak zadebiutuje w oficjalnych zawodach. O godzinie 15.30 na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się zaległa runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick