Na Targach Rolno-Ogrodniczych będą…strzelać!

1
Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach zaplanowano na niedzielę 22. kwietnia. To niedziela wolna od handlu, więc organizatorzy spodziewają się sporej frekwencji. Na korzyść przemawia też fakt, że wprowadzono nową atrakcję. Będzie wielka strzelanina! To nie dowcip ani zapowiedź zamachu, a obietnica dobrej zabawy, której chyba nikt się nie spodziewał.

Na Targach Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach, które organizowane są w tym roku już po raz dziewiętnasty wiele atrakcji czy punktów programu od lat się nie zmienia. Jedni uważają to za duży plus dla tradycji imprezy, inni zaczynają szukać czegoś nowego na konkurencyjnych wydarzeniach branżowych. Organizatorzy jednak nie martwią się, bo od lat liczba wystawców nie spada. – W tym roku mamy już zadeklarowanych 98 wystawców, z czego 55 z branży ogrodniczej. Będą także stoiska doradcze między innymi ZUS-u. Powierzchnia, na której organizujemy targi to 3 tysiące metrów kwadratowych – wylicza Dariusz Sosiński, komisarz Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach. Zapewnia on także, że na tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie stałych elementów targów takich jak: wystawy sprzętów rolniczych, atrakcje dla dzieci, stoiska gastronomiczne.

Poprzeczka jednak rośnie. W tym roku organizatorzy gwarantują kolejną atrakcję, która ma szanse mocno podnieść rangę wydarzenia. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach dysponuje od niedawna nowoczesną strzelnicą, na której zorganizowany zostanie turniej strzelecki o puchar wójta gminy Przygodzice. W turnieju będzie mógł wziąć udział każdy, nieodpłatnie. Już teraz strzelnica na codzień służy młodzieży z ZSP CKU i nie tylko.

źródło: Zespół Szkół w Przygodzicach
źródło: Zespół Szkół w Przygodzicach

Przypominamy, Targi Rolno-Ogrodnicze zaplanowano na 22 kwietnia w godzinach 9:00-17:00 na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach. Oficjalne otwarcie targów o godzinie 11:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Do zawodów strzeleckich należy dopuszczać tylko osoby od 100 lat do co najwyżej 40 roku życia. Bo reszta była zwolniona z odbycia służby wojskowej i w razie kontaktu z prawdziwą bronią mogą się na wzajem pozabijać.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick