Mecz na szczycie bez bramek. Zaskakująca wygrana Victorii

0
Za nami kolejne mecze o czwartoligowe punkty. Mecz drużyn z czołówki odbywał się w Ostrowie Wielkopolskim. W rywalizacji Ostrovii z Obrą Kościan nie zobaczyliśmy jednak bramek. Cenne wyjazdowe zwycięstwo zanotowali za to dzisiaj piłkarze Victorii Ostrzeszów, którzy komplet punktów zdobyli w Nowych Skalmierzycach.

Mecz Ostrovii z Obrą Kościan nie był porywającym widowiskiem. Groźnych sytuacji pod bramkami było, jak na lekarstwo. Obie drużyny nie zamierzały ryzykować. Nie mają już szansy na odrobienie strat do prowadzącej Victorii Września. Teraz więc celem dla piłkarzy Ostrovii i Obry jest miejsce w pierwszej trójce, które zapewni grę w nowej IV lidze. Wynik remisowy, który padł w dzisiejszym meczu jest więc dobrym rezultatem dla obu ekip.

Niespodziankę zanotowaliśmy w Nowych Skalmierzycach. Tamtejsza Pogoń uległa 0:2 jedenastce Victorii Ostrzeszów. W 56 minucie pierwszą bramkę dla gości zdobył Maciej Stawiński. W 90 minucie wynik na 2:0 ustalił Robert Skrobacz. Po komplet punktów sięgnął też zespół Odolanovii, który u siebie pokonał Rawię Rawicz 2:1.