Jarocin nagrodzony w Lizbonie. Wyprzedził Barcelonę i Bank Światowy [WIDEO]

0
Fot. Fanpage Adama Pawlickiego
Gmina Jarocin została wyróżniona na konferencji Wex Global 2018 w Lizbonie. Sukces smakuje o tyle lepiej, że miasto z naszego regionu pokonało m.in. Barcelonę.

– To wielki honor i zaszczyt – mówią przedstawiciele gminy. Miasto wygrało w kategorii „Finansowanie i partnerstwo”. W ten sposób został wyróżniony realizowany projekt gospodarki wodno-ściekowej wart 50 mln euro. – Właśnie wróciłem do domu z międzynarodowej konferencji Wex Global 2018. Możemy być dumni z tego, jak w Jarocinie podchodzimy do ekologii i odzysku surowców – pisze na swoim fanpage’u burmistrz Adam Pawlicki.

Nagrody podczas Wex Global są przyznawane firmom i organizacjom, które mają znaczący wkład w sektor wody i ścieków, ze szczególnym naciskiem m.in. na innowacyjność, ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

Jarocin na I miejscu

To bardzo dobry wieczór dla Jarocina, wyprzedziliśmy Bank Światowy i Barcelonę! Właśnie wróciłem do domu z międzynarodowej konferencji WEX GLOBAL 2018. Realizowany w naszej gminie projekt gospodarki wodno-ściekowej o wartości unijnej dotacji ponad 30 mln euro zdobył I miejsce w kategorii „Finansowanie i Partnerstwo”. Możemy być dumni z tego, jak w Jarocinie podchodzimy do ekologii i odzysku surowców. O postępach w realizacji tej inwestycji będę informował na bieżąco 🙂

Opublikowany przez Adam Pawlicki na 14 marca 2018

128 milionów dofinansowania dla gminy Jarocin

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.