Grają w gry… bez prądu. W każdy wtorek w OCK

2
Gry planszowe, karciane, RPG, czy nawet najprostsze domino lub warcaby – ostrowianie wracają do przeszłości i namawiają do sięgania po tzw. „planszówki”. Pierwsze towarzyskie granie odbyło się w październiku ubiegłego roku, teraz miłośnicy tego sposobu spędzania wolnego czasu spotykają się co tydzień w każdy wtorek w Ostrowskim Centrum Kultury. Każdy może przyjść i przekonać się, że do tego, aby grać w gry nie potrzebny jest wcale prąd.

Spotkania w ramach cyklu „OstroW Plansze, czyli z grami bez prądu” odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00. Te cieszą się dużym powodzeniem. Grać można tutaj praktycznie we wszystkie wymyślone przez człowieka gry planszowe.

Za gry planszowe w klubie odpowiedzialni są Marcin Marciczkiewicz i Arek Maj, a za gry RPG – Piotr Szczepaniak i Kamil Pruski.

Spotkania z grami bez prądu są spotkaniami otwartymi, każdy może tu przyjść i rozpocząć swoją przygodę. Opłata 5 złotych, zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczane są na zakup nowych wykorzystywanych w klubie planszówek.

Więcej na ten temat w środowych Wydarzeniach TV Proart 

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.