Beata Szydło w piątek odwiedzi Ostrów Wielkopolski [AKTUALIZACJA]

49
Fot. kprm.gov.pl
W piątek 12 października o godz. 20.00 była premier, a obecnie wicepremier i przewodnicząca Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. W Klubie "Sanacja" przy ul. Strzeleckiej 18 odbędzie się breifing prasowy dla dziennikarzy.

Dwa lata temu, jeszcze jako szefowa rządu, Beata Szydło także przyjechała do Ostrowa Wielkopolskiego. Wtedy wraz z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariuszem Błaszczakiem wręczyli wyróżnienia 15 funkcjonariuszom, a następnie udali się do Krotoszyna. Symbolicznie przekazali także klucze do nowej komendy w Godzieszach Wielkich.

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się natomiast w Kaliszu o 18.30 w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (ul. Nowy Świat 4). „Beata Szydło będzie rozmawiać o realizowanych przez rząd programach polityki społecznej” – czytamy na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

49 KOMENTARZE

  • 12
   6

   A co byś chciał, żeby wpuszczono tam śmiesznego Wójcickiego albo Kornaszewskiego ze świeczkami? Albo sklepikarza z Żabki, żeby blokował WC w ramach klauzuli sumienia? Nawet na dyskotekach są bramkarze, którzy widząc podejrzane osoby dla porządku i ładu nie wpuszczają łachmytów, a co dopiero do porządnej restauracji.

 1. 20
  11

  OJEJ PRZYJEŻDZA TA KRZYKACZKA Z MÓWNICY SEJMOWEJ ,,BO IM SIE NALEŻAŁO, A DLACZEGO NIE PRZYJEDZIE DO OSTROWA TEN CO KRZYCZAŁ ,Z MÓWNICY SEJMOWEJ , MORDY ZDRADZIECKIE I JESTEŚCIE KANALIAMI . BOI SIE CZEGOŚ ? CHYBA SŁOW KTRE WYPOWIADA W KIERUNKU POLAKÓW , BOI SIE ŻEBY TAKIMI SAMYMI SŁOWAMI NIE PRZYWITALI JEGO

 2. 16
  12

  A po co ona przyjeżdża do Ostrowa ?i za czyje pieniądze zapewne za pieniądze podatników , czym ona chce przekonać Ostrowian żeby na PIS głosowali ? Pani Szydło Ostrowianie mają swój rozum i wiedzą na kogo mają głosować . Nie musicie jeździć i agitować ze to tylko wasza partia jest cacy a inne partie są be. Jeżdzenie po kraju posłów ,przypomina mi świadków Jehowy ,którzy pukają do drzwi i namawiają żeby przejść na ich wiare ,bo ich wiara jest cacy a wiara katolicka jest be. Szkoda tych pieniędzy na te wasze wyjazdy po Polsce . Ludzi nie trzeba przekonywać ,bo i nie ma czym przekonać .

  • 14
   2

   Bronisław Komorowski też podczas kampanii odwiedzał Ostrów. Tyle tylko, że nie osobiście tylko autokarem, którego szyby były oblepione jego zdjęciami. Pamiętam jak wokół tego autokaru biegali podekscytowani ostrowscy lokalni PO-wcy. Myślałem, że pęknę ze śmiechu. To już mądrzejszy był Tusk który dwa razy w tygodniu latał wojskowym samolotem do domu i z powrotem w każdy poniedziałek i czwartek. I nie porównuj polityków PiS do świadków Jehowy, bo oni nie łażą od domu do domu dzwoniąc i pukając do drzwi tak jak to robią politycy PO i innych opcji.

 3. 16
  8

  Zamiast jeżdzić i agitować że partia PIS to najlepsza partia , przekażcie lepiej te pieniądze na biedne chore dzieci i dzieci w domach dziecka ,bo Polaków nie trzeba przekonywać na kogo maja głosować . Polacy już dokonali wyboru . Na pewno Polacy nie będą głosować na te partie które Polaków poniżają , notorycznie okłamują , i krzyczą z mównicy sejmowej z obrzydliwymi wyzwiskami .

  • 15
   13

   Dojna zmiana była za rządów PO-PSL kiedy dojono Polskę na podatku vat, fikcyjnych fakturach. Gdy dla gigantycznych pieniędzy wyrzucano ludzi z domów choćby w Warszawie. A jak sen z powiek spędza ci 500+ i inne pomocowe programy dla ludzi, to nic na to nie poradzę.

  • 5
   3

   No KKS, jak przystało na tępego kibola błysnąłeś. To jeszcze zajaśniej bardziej i napisz ilu ludzi wyrzucił z kamienic Lech Kaczyński, bo coś mi się zdaje że więcej niż władza która po nim nastała.

  • 10
   5

   To może opowiedz o najdroższych na świecie autostradach które były droższe od tych nawet w Austrii przechodzących przez tunele w Alpach. Opowiedz o polskich firmach, które na budowie tych autostrad bankrutowały. Opowiedz o śp. Kulczyku, który dostawał kredyty bankowe gwarantowane przez skarb państwa na budowę autostrad za które chcąc po nich przejechać płacimy najdrożej w Europie. i jak ci się podoba fakt, że ta autostrada wybudowana przez Kulczyka jest jego prywatną autostradą? Co jest ewenementem na skalę światową.

  • 6
   2

   Ten śp. Kulczyk to był jakiś fenomen. Niczego nie produkował ale samochody dla policji na całą Polskę zamawiano u niego. Firmy drogowej też nie miał, a budował autostradę. Taki pieszczoch okrągłostołowców którym później musiał się wysługiwać, bo było widać kto był na jego pogrzebie z Wałęsą na czele.

 4. 16
  17

  Boli was dupa że PiS jest u władzy? To dobrze ma boleć POmioty i gnidy!!!! Brawo PiS! Najlepsza władza od wielu lat… Gdyby nie PiS nasz kraj byłby już oddany w ręce zachodu a po miastach latałyby tabuny kozojebców muslimów od cioci Makreli przyjaciółki rudego hoja Donalda.

  • 16
   11

   Mózg Ci wyprali, istna sekta, manipulują słabymi ludźmi, wierzącymi w każdą głupią i pustą obietnicę, a Ty się dajesz na to nabrać. 500+ doprowadziło tylko do tego że bieda rozmnaża się jeszcze bardziej, deficyt i dług publiczny rośnie w przerażającym tempie, kościół dostaje GRUBE MILIONY żeby się wódz sekty- ojciec dyrektor dobrze bawił, łamana konstytucja i prawo i co Ci się w tym podoba? Pomyślałeś/aś o konsekwencjach tych wszystkich decyzji?????? Twoje prawnuki jeszcze się z tego nie pozbierają! Określenia POmioty i gnioty rozumiem, że są na Twoim niskim poziomie, bo inteligentny człowiek takich rzeczy nie pisze, a przede wszystkim ma szersze horyzonty myślowe. I zapamiętaj, nie każdy przeciwnik PIS to człowiek PO.

  • 5
   3

   No to chyba dobrze, że abp Pieronek albo ks. Sowa mają z czego żyć skoro kościół dostaje grube miliony. Co do rozmnażania biedy to miałbym inne zdanie, bo widzę, że bieda się znacznie zmniejszyła tym bardziej w rodzinach ubogich i wielodzietnych. Poza tym kto jest bliżej sekty ten co ma 40% zwolenników czy ten kto ma 18%?

  • 6
   2

   Elvis, a ty dopiero uczysz się języka polskiego czy już go zapominasz, bo naczelnik decyduje, a nie decyduję. O składni i znakach przestankowych nie wspominam, bo to dla ciebie pewnie czarna magia.

 5. 6
  4

  Widzę, że większość tutaj piszących wolałoby (tak jak Przemek K. który pokazywał swoje zdjęcie z ulubioną panią premier) gościć panią premier Kopacz, która to zapewniała o przekopaniu na metr głębokości ziemię w miejscu katastrofy smoleńskiej i dziękowała Putinowi za wzorową pracę patomorfologów rosyjskich. Jakie były rezultaty tej wzorowej pracy wszyscy wiedzą. Do trumien pakowane były nawet worki ze śmieciami i niedopałki papierosów. O niezgodnościach ciał w trumnach nawet nie wspominam. Ponadto pani premier Szydło powiedziała do słuchu europosłom „Europo dokąd zmierzasz” ws emigrantów, a Kopacz nawet nie wiedziała jak się poruszać podczas wizyty w Niemczech i musiała być korygowana przez Merkel, bo tą pierwszą ciągnęło do tłumu na ulicy.

 6. 8
  2

  No to wiem, że muszę się ubrać w koszulkę z napisem PROSTYTUCJA wziąć ze sobą flagę unijną i konstytucję napisaną przez Kwaśniewskiego i Cimoszewicza, a na wszelki wypadek zabrać ze sobą świeczkę i zapałki.

 7. 3
  1

  Czy ktoś Ostrowiaków zapytał ? czy chcą takiego gościa jak Szydłowa widzieć w Ostrowie ,i spotkać się z ta kobietą . A po co oni jeżdżą po Polsce i namawiają żeby na
  pis glosować ? niech powiedzą na ile już Polskę zadłużyli na ile bilionów , bo o tym cicho , tylko rozdawać potrafią kasę i zadłużać Polskę .Nigdy na PIS nie zagłosuje bo kłamią

 8. 5
  1

  NIE BĘDE GLOSOWAĆ NA PIS BO EWIDENTNIE ŁAMIĄ KONSTYTUCJE ,I NIE UMIEJĄ ZACHOWAĆ SIE W SEJMIE ,BO KRZYCZĄ Z MÓWNICY SEJMOWEJ , Z WYZWISKANMI NA POLAKÓW. TAKIE ZACHOWANIE NIE PRZYSTOI POSŁOM SKANDALICZNE ZACHOWANIE.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.