Beata Szydło w piątek odwiedzi Ostrów Wielkopolski [AKTUALIZACJA]

49
Fot. kprm.gov.pl
W piątek 12 października o godz. 20.00 była premier, a obecnie wicepremier i przewodnicząca Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. W Klubie "Sanacja" przy ul. Strzeleckiej 18 odbędzie się breifing prasowy dla dziennikarzy.

Dwa lata temu, jeszcze jako szefowa rządu, Beata Szydło także przyjechała do Ostrowa Wielkopolskiego. Wtedy wraz z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariuszem Błaszczakiem wręczyli wyróżnienia 15 funkcjonariuszom, a następnie udali się do Krotoszyna. Symbolicznie przekazali także klucze do nowej komendy w Godzieszach Wielkich.

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się natomiast w Kaliszu o 18.30 w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (ul. Nowy Świat 4). „Beata Szydło będzie rozmawiać o realizowanych przez rząd programach polityki społecznej” – czytamy na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

49 KOMENTARZE

  • 12
   6

   A co byś chciał, żeby wpuszczono tam śmiesznego Wójcickiego albo Kornaszewskiego ze świeczkami? Albo sklepikarza z Żabki, żeby blokował WC w ramach klauzuli sumienia? Nawet na dyskotekach są bramkarze, którzy widząc podejrzane osoby dla porządku i ładu nie wpuszczają łachmytów, a co dopiero do porządnej restauracji.

 1. 20
  11

  OJEJ PRZYJEŻDZA TA KRZYKACZKA Z MÓWNICY SEJMOWEJ ,,BO IM SIE NALEŻAŁO, A DLACZEGO NIE PRZYJEDZIE DO OSTROWA TEN CO KRZYCZAŁ ,Z MÓWNICY SEJMOWEJ , MORDY ZDRADZIECKIE I JESTEŚCIE KANALIAMI . BOI SIE CZEGOŚ ? CHYBA SŁOW KTRE WYPOWIADA W KIERUNKU POLAKÓW , BOI SIE ŻEBY TAKIMI SAMYMI SŁOWAMI NIE PRZYWITALI JEGO

 2. 16
  12

  A po co ona przyjeżdża do Ostrowa ?i za czyje pieniądze zapewne za pieniądze podatników , czym ona chce przekonać Ostrowian żeby na PIS głosowali ? Pani Szydło Ostrowianie mają swój rozum i wiedzą na kogo mają głosować . Nie musicie jeździć i agitować ze to tylko wasza partia jest cacy a inne partie są be. Jeżdzenie po kraju posłów ,przypomina mi świadków Jehowy ,którzy pukają do drzwi i namawiają żeby przejść na ich wiare ,bo ich wiara jest cacy a wiara katolicka jest be. Szkoda tych pieniędzy na te wasze wyjazdy po Polsce . Ludzi nie trzeba przekonywać ,bo i nie ma czym przekonać .

  • 14
   2

   Bronisław Komorowski też podczas kampanii odwiedzał Ostrów. Tyle tylko, że nie osobiście tylko autokarem, którego szyby były oblepione jego zdjęciami. Pamiętam jak wokół tego autokaru biegali podekscytowani ostrowscy lokalni PO-wcy. Myślałem, że pęknę ze śmiechu. To już mądrzejszy był Tusk który dwa razy w tygodniu latał wojskowym samolotem do domu i z powrotem w każdy poniedziałek i czwartek. I nie porównuj polityków PiS do świadków Jehowy, bo oni nie łażą od domu do domu dzwoniąc i pukając do drzwi tak jak to robią politycy PO i innych opcji.

 3. 16
  8

  Zamiast jeżdzić i agitować że partia PIS to najlepsza partia , przekażcie lepiej te pieniądze na biedne chore dzieci i dzieci w domach dziecka ,bo Polaków nie trzeba przekonywać na kogo maja głosować . Polacy już dokonali wyboru . Na pewno Polacy nie będą głosować na te partie które Polaków poniżają , notorycznie okłamują , i krzyczą z mównicy sejmowej z obrzydliwymi wyzwiskami .

  • 15
   13

   Dojna zmiana była za rządów PO-PSL kiedy dojono Polskę na podatku vat, fikcyjnych fakturach. Gdy dla gigantycznych pieniędzy wyrzucano ludzi z domów choćby w Warszawie. A jak sen z powiek spędza ci 500+ i inne pomocowe programy dla ludzi, to nic na to nie poradzę.

  • 5
   3

   No KKS, jak przystało na tępego kibola błysnąłeś. To jeszcze zajaśniej bardziej i napisz ilu ludzi wyrzucił z kamienic Lech Kaczyński, bo coś mi się zdaje że więcej niż władza która po nim nastała.

  • 10
   5

   To może opowiedz o najdroższych na świecie autostradach które były droższe od tych nawet w Austrii przechodzących przez tunele w Alpach. Opowiedz o polskich firmach, które na budowie tych autostrad bankrutowały. Opowiedz o śp. Kulczyku, który dostawał kredyty bankowe gwarantowane przez skarb państwa na budowę autostrad za które chcąc po nich przejechać płacimy najdrożej w Europie. i jak ci się podoba fakt, że ta autostrada wybudowana przez Kulczyka jest jego prywatną autostradą? Co jest ewenementem na skalę światową.

  • 6
   2

   Ten śp. Kulczyk to był jakiś fenomen. Niczego nie produkował ale samochody dla policji na całą Polskę zamawiano u niego. Firmy drogowej też nie miał, a budował autostradę. Taki pieszczoch okrągłostołowców którym później musiał się wysługiwać, bo było widać kto był na jego pogrzebie z Wałęsą na czele.

 4. 16
  17

  Boli was dupa że PiS jest u władzy? To dobrze ma boleć POmioty i gnidy!!!! Brawo PiS! Najlepsza władza od wielu lat… Gdyby nie PiS nasz kraj byłby już oddany w ręce zachodu a po miastach latałyby tabuny kozojebców muslimów od cioci Makreli przyjaciółki rudego hoja Donalda.

  • 16
   11

   Mózg Ci wyprali, istna sekta, manipulują słabymi ludźmi, wierzącymi w każdą głupią i pustą obietnicę, a Ty się dajesz na to nabrać. 500+ doprowadziło tylko do tego że bieda rozmnaża się jeszcze bardziej, deficyt i dług publiczny rośnie w przerażającym tempie, kościół dostaje GRUBE MILIONY żeby się wódz sekty- ojciec dyrektor dobrze bawił, łamana konstytucja i prawo i co Ci się w tym podoba? Pomyślałeś/aś o konsekwencjach tych wszystkich decyzji?????? Twoje prawnuki jeszcze się z tego nie pozbierają! Określenia POmioty i gnioty rozumiem, że są na Twoim niskim poziomie, bo inteligentny człowiek takich rzeczy nie pisze, a przede wszystkim ma szersze horyzonty myślowe. I zapamiętaj, nie każdy przeciwnik PIS to człowiek PO.

  • 5
   3

   No to chyba dobrze, że abp Pieronek albo ks. Sowa mają z czego żyć skoro kościół dostaje grube miliony. Co do rozmnażania biedy to miałbym inne zdanie, bo widzę, że bieda się znacznie zmniejszyła tym bardziej w rodzinach ubogich i wielodzietnych. Poza tym kto jest bliżej sekty ten co ma 40% zwolenników czy ten kto ma 18%?

  • 6
   2

   Elvis, a ty dopiero uczysz się języka polskiego czy już go zapominasz, bo naczelnik decyduje, a nie decyduję. O składni i znakach przestankowych nie wspominam, bo to dla ciebie pewnie czarna magia.

 5. 6
  4

  Widzę, że większość tutaj piszących wolałoby (tak jak Przemek K. który pokazywał swoje zdjęcie z ulubioną panią premier) gościć panią premier Kopacz, która to zapewniała o przekopaniu na metr głębokości ziemię w miejscu katastrofy smoleńskiej i dziękowała Putinowi za wzorową pracę patomorfologów rosyjskich. Jakie były rezultaty tej wzorowej pracy wszyscy wiedzą. Do trumien pakowane były nawet worki ze śmieciami i niedopałki papierosów. O niezgodnościach ciał w trumnach nawet nie wspominam. Ponadto pani premier Szydło powiedziała do słuchu europosłom „Europo dokąd zmierzasz” ws emigrantów, a Kopacz nawet nie wiedziała jak się poruszać podczas wizyty w Niemczech i musiała być korygowana przez Merkel, bo tą pierwszą ciągnęło do tłumu na ulicy.

 6. 8
  2

  No to wiem, że muszę się ubrać w koszulkę z napisem PROSTYTUCJA wziąć ze sobą flagę unijną i konstytucję napisaną przez Kwaśniewskiego i Cimoszewicza, a na wszelki wypadek zabrać ze sobą świeczkę i zapałki.

 7. 3
  1

  Czy ktoś Ostrowiaków zapytał ? czy chcą takiego gościa jak Szydłowa widzieć w Ostrowie ,i spotkać się z ta kobietą . A po co oni jeżdżą po Polsce i namawiają żeby na
  pis glosować ? niech powiedzą na ile już Polskę zadłużyli na ile bilionów , bo o tym cicho , tylko rozdawać potrafią kasę i zadłużać Polskę .Nigdy na PIS nie zagłosuje bo kłamią

 8. 5
  1

  NIE BĘDE GLOSOWAĆ NA PIS BO EWIDENTNIE ŁAMIĄ KONSTYTUCJE ,I NIE UMIEJĄ ZACHOWAĆ SIE W SEJMIE ,BO KRZYCZĄ Z MÓWNICY SEJMOWEJ , Z WYZWISKANMI NA POLAKÓW. TAKIE ZACHOWANIE NIE PRZYSTOI POSŁOM SKANDALICZNE ZACHOWANIE.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick