Beata Klimek „buduje miasto dobre dla ludzi”. Znamy listę inwestycji na przyszłą kadencję [ZOBACZ PROGRAM WYBORCZY]

82
13 kroków planowanych dla Ostrowa Wielkopolskiego zaprezentowała na konferencji prasowej Beata Klimek, obecna prezydent miasta, która ubiega się o wybór na drugą kadencję.

„Miasto dobre dla ludzi” chce zbudować Beata Klimek – obecna prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, która ubiega się o drugą kadencję. W czwartek zorganizowała konferencję prasową, na której przedstawiła program i listę inwestycji, które chciałaby zrealizować w kolejnej kadencji.

– Budujemy miasto dobre dla ludzi – powiedziała Beata Klimek, prezentując tym samym swoje hasło wyborcze. – Proponuję koalicję zdrowego rozsądku i uczciwej pracy. Niech ona zastąpi nam jałowe polityczne spory dodała na koniec. W konferencji prasowej biorą udział m.in. Radosław Torzyński (były prezydent Ostrowa), Jarosław Lisiecki oraz Marek Śliwiński (obecni radni miejscy), a także Ewa Matecka – wiceprezydent Ostrowa, którzy popierają ją w nadchodzących wyborach samorządowych. – Cieszę się, że będę mogła budować Ostrów ze znakomitymi społecznikami – wyjaśniła.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Podczas konferencji prasowej zaprezentowała listę 13 kroków planowanych dla Ostrowa. Na liście inwestycji, które chciałaby zrealizować w przyszłej kadencji znalazły się:

1. REKREACYJNY I SPORTOWY OSTRÓW
– Nowoczesna hala widowiskowo-sportowa „Arena Ostrów”
– Aquapark
– Centrum Treningowo-Szkoleniowe „Za Parowozownią”
– Modernizacja stadionu lekkoatletycznego
– Kontynuacja modernizacji Stadionu Miejskiego
– Powrót basenu na Rejtana i osiedlowa strefa rekreacji
– Plenerowe mini-strefy gier i zabaw
– Pumptrucki i trampoliny miejskie
– Projekt „Aktywne podwórka”
2. Pięknieje centrum miasta
– Ostrowski Deptak od nowa
– Zielony Plac Rowińskiego
– Nowe Jordanki dla wszystkich pokoleń
– Muzyczny Amfiteatr w Parku Miejskim
– Ulica Wiosny Ludów w nowej odsłonie
– Nowe oblicze targowiska przy Głogowskiej
– Architektura światła
– Miejskie ławki nowej generacji
3. Pakiet dla rozwoju miejskiej zieleni i zdrowego powietrza
– Ostrowskie Tężnie Miejskie
– Odnowa parków miejskich
– Osiedlowe parki „kieszonkowe”
– Pasy zieleni w Alei Słowackiego i ulicy Głogowskiej
– City Tree – zielone płuca miasta
– Łąki miejskie i strefy relaksu
– Program „Zdrowe powietrze”
– Zwiększenie Funduszu dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych
4. Ostrowski senior
– Kolejny Dom Senior-WIGOR
– Kolejne Kluby Seniora
– Program bezpłatnych szczepień
– „Leki dla Seniorów” – miejski program dopłat do leków
5. Rozwój budownictwa mieszkaniowego
6. Kontynuacja programu „Ostrowskie becikowe” oraz nowy oddział żłobka miejskiego
7. Nowe przedszkola
8. Rozwój sieci szkolnych gabinetów stomatologicznych
9. Wygodniej przez Ostrów
– Modernizacja głównych skrzyżowań w mieście
– ITS w ciągu Alei Słowackiego
10. Bezpieczny, ekologiczny i przyjazny Ostrów
– Inteligentne przejścia dla pieszych
– Ostrowska retencja
– Ostrowski Rower Miejski – rozwój systemu o nowe stacje i rowery
(klasyczny, cargo, dziecięcy, rodzinny)
– Infrastruktura rowerowa
– „Zaparkuj w Ostrowie – system dostępności miejsc parkingowych w centrum
oraz nowe parkingi na terenie miasta
11. Ostrów – miasto nowoczesnej gospodarki komunalnej
– Modernizacja stacji uzdatniania wody
– Modernizacja oczyszczalni ścieków
– Zagospodarowanie osadów ściekowych
– Rozbudowa sieci cieplnej
– Rozbudowa własnych sieci energetycznych
– Ostrowska elektromobilność – kolejne autobusy elektryczne
i rozwój nowoczesnego systemu komunikacji miejskiej
– Miasto samowystarczalne energetycznie
12. Tworzenie dogodnych warunków dla lokalnej przedsiębiorczości
– Optymalne podatki i opłaty lokalne
– Kontynuacja programu „Przedsiębiorczy Ostrów”
13. Młody Ostrów
– Miejskie lekcje obywatelskie
– Fundusz dla Samorządów Uczniowskich
– Punkt Informacji Młodzieżowej
– Ostrowski weekend młodzieży

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

82 KOMENTARZE

  • 38
   19

   Trzeba przypomnieć Beatce pkt 5 programu z poprzednich wyborów i jedna wielka farsę. Sztandarowa propozycja Beaty Klimek obiecana mieszkańcom Ostrowa, likwidacja HOLDIKOMU nie spełniona sztandarowa obietnica. Pani prezydent jeśli Pani uważa że zamiana nazwy na CRK jest likwidacja tego tworu, to gratuluję Pani dobrego samopoczucia.

  • 34
   14

   Pani Klimek obiecała koniec z Bizancjum w spółkach, prezesi mieli przez dwa lata nie dostawać nagród a już w 2016 dostali i to spore. A dzisiaj? Z ponad 6 milionów zysku miejskich spółek, budżet miasta w tym roku otrzymał 6%!!!! Resztę prawie w całości zgarnął Holdikom zwany teraz dla niepoznaki CRK i zagraniczni akcjonariusze. 6%! OZC z 5 mln zysku zatrzymał 8 tysięcy! Tak stawiamy na rozwój miasta i walkę ze smogiem. Ogarnijcie się ludzie, bo obudzicie się w szpitalu.

  • 38
   21

   Fajne haslo tylko powinno być dodane Beata Klimek buduje miasto dobre dla „swoich” ludzi. Ostrowianie pamiętają syte premie dla koleżanki wiceprezydent, skarbnika czy sekretarza. Bizancjum jakiego za Urbaniaka nie było.

  • 29
   21

   4 lata kadencji i władzy. Miała instrumenty do działania i co zrobiła wspaniala prezydent Klimek oprócz basenu czynnego 2 miesiące w roku i lodowiska? Odpowiedź jest prosta nic.

  • 20
   14

   Ooo… i naet jest dawno niwidziany były prezydent tzw niezależny z ramienia PO. Czyli w mieście szykuje mam się koalicja działaczy powiązanych swoimi sympatiami z SLD i PO. Czego to oni nie zrobią żeby zdobyć tylko władzę. A Pani Klimek udaje niezależna ha ha ha.

  • 25
   11

   A czy Pani wypiera się swoich związków z SLD? Przecież tak pięknie z Panem Biedroniem wychodziliście na zdjęciach razem. Pan Borowczak Pani zastępca to z jakiej partii był czy nie przypadkiem z SLD?

  • 18
   12

   Ooo… i naet jest dawno niwidziany były prezydent tzw niezależny z ramienia PO. Czyli w mieście szykuje mam się koalicja działaczy powiązanych swoimi sympatiami z SLD i PO. Czego to oni nie zrobią żeby zdobyć tylko władzę. A Pani Klimek udaje niezależna ha ha ha.

  • 8
   5

   Pani prezydent proszę o zlikwidowanie świateł na Krotoszyńskiej bo po tym jak je pani wprowadziła to tam są ciągłe korki. Bardzo proszę

  • 17
   3

   heh już wiadomo kto zarobi w przyszłej kadencji na inwestycjach miejskich. Czy Torzyński i Sadowscy to jedyni i najlepsi wykonawcy w Ostrowie ?

  • 15
   7

   Klimek jest śmieszna w tym co mówi o apolityczności i że jest kandydatem niezależnym. W takim razie pytam jej współpracownicy Pan Borowczak były zastępca z jaką partią był związany? Czyż nie SLD, Pan Kostka były wice burmistrz Jarocina, a teraz prezes Ostrowskiego Parku Przemysłowego czyż nie SLD? Kolejny to Biedroń. Zapomniała Pani czarnych marszach? Uczciwość prezydenta miasta polega na tym żeby nie udawać tylko być sobą i osobą uczciwą.

 1. 44
  43

  Kupa śmiechu i tyle. Miasto jest zadłużone na 70 mln, teraz mamy wybudować za ponad 30 mln halę (bez dotacji) to skąd pani Klimek chce wziąć kasę na te wszystkie inwestycje? Z naszych kieszeni? Ludzie, nie dajcie się zwariować. Jak do tych 70 mln dorzucicie 30, to miasto może zapomnieć o innych inwestycjach. A tu jeszcze aquapark za kolejnych 30 mln, tężnie miejskie? Czekamy na odpowiedź na pytanie ZA CO?

 2. 28
  17

  Każdy kandydat przy każdym punkcie powinien podawać szacunkowe koszty, termin realizacji i źródła finansowania.

  Uwagi wyborcy do każdego punktu programu

  Rekreacyjny i sportowy Ostrów – pewnie główny projekt to hala. Koszty znane, źródła finansowania niepewne.
  Piękniejsze centrum miasta – jest plan rewitalizacji miasta, powołany został też komitet. Czy centrum miasta wypiękniało w ciągu ostatnich 4 lat?
  Pakiet dla rozwoju miejskiej zieleni zdrowego powietrza – w programie 4 lata temu było powstawanie nowych terenów zielonych. Jeśli powstały, to chyba nie na mojej trasie.
  Ostrowski senior – kolejne świetlice i kluby seniora. Kawa , ciasteczko, buźka, zdjęcie. Cholesterol w górę.
  Rozwój budownictwa mieszkaniowego – kontynuacja działań poprzedników jak twierdzą znawcy tematu
  Kontynuacja programu „Ostrowskie becikowe” oraz nowy oddział żłobka miejskiego – byle ten żłobek nie w takiej lokalizacji jak najnowsze przedszkole
  Nowe przedszkola – jak wyżej
  Rozwój sieci szkolnych gabinetów stomatologicznych – koszty , koszty, koszty. Leczenie refunduje NFZ , teraz też leczenie stomatologiczne u dzieci jest w całości refundowane. Koszt wyposażenia gabinetów ponosi samorząd. Wystarczy zapewnić raz w roku przegląd u dentysty z podpisaną umową z NFZ.
  Wygodniej przez Ostrów – tego na razie nie rozumiem
  Bezpieczny, ekologiczny i przyjazny Ostrów – progres ekologiczny już jest, stężenie substancji szkodliwych w powietrzu wzrosło
  Ostrów – Miasto nowoczesnej gospodarki komunalnej – też już jest. Chyba nigdzie nie jest tak nowocześnie, że jednym z głównych zadań holdingu spółek komunalnych jest finansowanie sportu dzieci i młodzieży. Cel szczytny, ale czy od tego ciepło będzie tańsze?
  Tworzenie dogodnych warunków dla lokalnej przedsiębiorczości – jest karta przedsiębiorcy, nawet z usługami pogrzebowymi i parę innych rzeczy podobnych
  Młody Ostrów – brzmi charyzmatycznie

 3. 41
  41

  Jest Pani najlepszym kandydatem spośród całej czwórki, która deklaruje się o ubieganie na fotel prezydenta naszego Miasta. Hasło bardzo mi się podoba, bo przecież ludzie którzy w nim mieszkają są najważniejsi! Trzymam kciuki za Panią.

  • 27
   16

   Ja bym dodał więcej odlotowym prezydentem miasta bo odleciała równo. Ja bym chciał bezpłatne loty do Gdańska z pod Urzędu Miejskego może Bracia dopiszę pkt. 14 do programu swojego.

  • 30
   19

   Konkretny program? Takich programów mogę napisać z 10. Problemem nie jest program tylko pieniądze. Przez ostatnie lata pani Klimek głównie wydawała miejskie pieniądze bez dotacji na takie sprawy jak basen za prawie 7 mln, jak remont stadionu (już co najmniej 4 miliony) – bez dotacji, kosztem innych rzeczy- głównie ulic. Teraz opowiada, że obok hali za grubo ponad 30 mln (bez dotacji w ciągu dwóch lat) wybuduje żłobek, przedszkola, aquapark, tężnie, stadion za parowozownią, dokończy stadion miejski i coś tam coś tam. nie zastanawia cię Wacku skąd na to kasa? Miasto ledwo wykupuje stare obligacje, nie zmniejsza długu tylko go roluje. Czeka nas armagedon ze śmieciami- wysypisko jest pełne, nadmiar śmieci wywozimy do Kalisza, płacąc tam więcej niż dostajemy od gmin, instalacja wymaga inwestycji. OZC zamiast rozbudowywać sieć, remontować starą oddaje kasę do CRK na chore pomysły panów prezesów- spółkę Energia. Pensje prezesów lecą w górę, nagrody też. Retencja przez 4 lata leży- NIC nie zrobiono. Stacja uzdatniania wody grozi poważną awarią, zbiornik wyrównawczy na Zacharzewie też, a my mamy się podniecać fajerwerkami? Radzę zapamiętać to co napisałem. Bo będzie jeszcze gorzej.

  • 23
   10

   Jak pomożesz sfinansować ten program Beatce to będzie świetnie. Ja proponuję lepszy zwolnienie wszystkich mieszkańców miasta z opłat za śmieci, wodę, ścieki, ogrzewanie. Wszystko za darmo będzie. Gadać każdy może i to co robi Pani Klimek to jest tylko gadanie chociaż trzeba przzyznać że miło si3 słucha tych bajek.

 4. 37
  41

  Beata Klimek dobrze rządzi miastem i zasługuje na to aby nadal być prezydentem Ostrowa Wielkopolskiego. Ma nasze pełne poparcie w najbliższych wyborach. Głosujmy na Beatę!!

  • 30
   19

   4 lata rządziła i rynek wizytówka miasta jak wygląda? Ptasie odchody i chwasty. A tutaj mówi o strefach odpoczynku. Niech porządek zrobią najpierw tam gdzie trzeba a potem za projekty się biorą.

 5. 24
  31

  czekałem na dzień prezentacji z niecierpliwością i nie zawiodłem się. Konkretne i dobre dla mieszkaniowców projekty. Zarówno treść, forma i najważniejsze >>> ludzie którzy są w Pani drużynie!!! I tura dla Beaty Klimek! Osobiście cieszę się z powrotu Radosława Torzyńskiego, mając w pamięci czasy kiedy był Prezydentem. Nareszcie nowa jakość w Radzie Miejskiej.

 6. 27
  11

  Czyli dla kierowców żadnych ułatwień, ani ramy północnej ani przedłużenia Paderewskiego do Kopernika tylko inteligentne przejścia dla pieszych i rozbudowa skrzyżowań co oznacza jeszcze więcej stania na czerwonym. Czy aquapark zachęci jakąś firmę do wybudowania jakiegoś zakładu pracy jeżeli nie ma dobrych dojazdów. Czy pani prezydent i radni widzieli jak wielkie ciężarówki jada Konopnicka do Mahle albo Sklejki ze nie mogą sie minąć z autobusem bo jest tak wąsko, jak maja sie firmy rozbudowywać i budować nowe jak ciężko do nich dojechać. Za zadu pani Klimek inwestycje drogowe stanęły w miejscu bo pani prezydent uważa ze obwodnica wszystko załatwi.

  • 10
   12

   Ręce precz od przebicia Paderewskiego do Kopernika ! Proponuję budowę przebicia pod swoimi balkonami ! I żeby po raz kolejny (!) właściciel działki dostał kasę za to!

 7. 22
  16

  Pani Klimek zaapelowala o głosowanie na koalicję rozsądku i pracy, a nie partyjnych sporów. Prawie jej uwierzyłam, tylko niestety Pani Prezydent ma krótką pamięć bo nie pamięta chyba, że to ona przez 4 lata kłóciła się z Rada Miejską.

 8. 23
  13

  Niech pokaże źródła finansowania. Faktycznie Ostrów jest krzemowa dolina na wszystko nas stać i na dwie hale teraz basen kryty. A pod domem do dzisiaj chodnika nie mam tylko same dziury bo pieniędzy nie ma. Cóż o marzeniach każdy może mówić.

 9. 17
  10

  Ja proponuję w swoim programie wyborczym nie dopłaty do leków jak Pani Klimek. Ja proponuję darmowe leki dla seniorów. Proponuję w strefach relaksu które przedstawiła Beatka podawanie zimnego piwka dla każdego który będzie korzystał z tych stref.

 10. 26
  10

  Szkoda że nie było punktu premie dla swoich koeżanek i kolegów z Urzędu Miejskiego i prezesów spółek. Niech Pani powie ostrowianom jakie premie za Pani mijajacej kadencji otrzymali Pani wiceprezydent, Sekretarz, Skarbnik, prezesi spółek.

 11. 12
  9

  Wszystko to prawda co piszesz. Ale spór rodzinny z obecną panią prezydent nie przysparza zwolenników PO. Wręcz przeciwnie. Koalicjant też za wiele nie wnosi. W tej sytuacji o zwycięstwo powalczy pani Klimek i pan Mikołajczyk. Trudno przewidzieć kogo wybiorą ostrowianie. Część wianuszka obecnej prezydent już widać przy senatorze. Te wybory to będzie klęska PO niezależnie kto je wygra. Straszenie pisem i Klimową to kiepska strategia. A innej do tej pory nie ma. Czy kolejna porażka będzie bodźcem do zmiany podejścia i głównych graczy zobaczymy w przyszłym roku.

 12. 11
  9

  Machanie konstytucją , personalne ataki na Beatę Klimek, wciąganie w spory Mikołajczyka działają na mnie jak płachta na byka. Na wybory nie idę. Nie mam na kogo głosować pomimo szczerych chęci.

  • 8
   6

   Ludzie, myślcie o mieście które ta pani wpycha w długi. I opowiada bzdety. Większość jej pomysłów to program rewitalizacji, dawno czekający u marszałka na kasę. Koncerty, pierdołki. Te poważne rzeczy, których nie ruszała w tej kadencji jak np retencja to bajki. Większość propozycji z grupy UFO- ufojcie mi, a ja was urządzę. Niech coś powie o pieniądzach, bo w mieście coraz więcej dziur w finansach.

 13. 18
  7

  A czy Pani wypiera się swoich związków z SLD? Przecież tak pięknie z Panem Biedroniem wychodziliście na zdjęciach razem. Pan Borowczak Pani zastępca to z jakiej partii był czy nie przypadkiem z SLD?

 14. 5
  11

  Platforma to kłótliwe lenie, zajmują się pierdołami, zamiast ważnymi sprawami, nawet programu porządnego nie umieli napisać zajęci ustalaniem miejsc na listach. Mikołajczyk pracowity, energiczny ale PIS. Beata ładnie wychodzi na zdjęciach. Doradźcie drodzy czytelnicy niezrzeszeni czyli nie ci etatowo piszący bo te komentarze rozpoznaje z daleka. Co radzicie zdezorientowanemu wyborcy tak szczerze?

  • 13
   5

   Ta jasne. Pani Klimek została namaszczona na prezydenta Ostrowa przez samego Pana Boga. Ona przecież nie chce władzy. Nie chce, ale musi dla zbawienia ludu ostrowskiego. 4 lata przy korycie jej za mało? A za decyzję o lokalizacji przedszkola ,,Spalineczka” za narażenie dzieci powinna zostać skazana przez sąd. Czy narażenie dzieci na codzienne trucie spalinami nie zasługuje na karę?

  • 12
   5

   Tak masz rację. Sam Pan Bóg namaścił p. Klimek na prezydenta i ona nie dąży do władzy. Przecież 4 lata ,,chapania” to za mało dla ,,kobiety charyzmatycznej”.

 15. 9
  18

  Pozdrawiam wszystkich hejterów i politycznych frustratów z PeŁo. Wasz czas minął już 4 lata temu. Dziś, nawet kojarzony wcześniej z Wami Prezydet Radosław Torzyński, stoi ramię w ramię z Panią Prezydent Klimek. To pokazuje jak mierną opozycją są radni z PeŁo.

  • 19
   4

   Pan Torzyński stoi przy prezydent, bo pewnie musi. Żona jest naczelniczką u pani Klimek podobno z perspektywami na wiceprezydenta, siostra radcą prawnym w urzędzie, właśnie jej kancelarię pani Klimek za miejskie pieniądze wyremontowała na ul. Wiosny Ludów, firma taty… Szkoda gadać, rodzina na swoim, to kogo ma popierać? Pan mecenas Czemplik też popiera panią Klimek. Jest członkiem rady nadzorczej jednej ze spółek z Jej nadania, to kogo ma popierać? Pan Śliwiński prezes Ostrovii… Ogarnijcie się ludzie, wspólnota interesów ich razem trzyma. Można by tu jeszcze kilkunastu ludzi wymienić. Będzie okazja w kampanii. Spółki to synekura dla wielu, urząd też.

  • 17
   4

   Miasto dobre dla „swoich” ludzi takie powinno być to hasło Beatki. Pan Torzyńdki jest z Panią Klimek bo nie ma wyjścia. Czy żona Pana Torzyńskiego nie pracuje w Urzędzie Miejskim przypadkiem? Albo siostra Pana Torzyńskiefo nie jest radca prawnym w Urzędzie Miejskim? To jest kółko wzajemnej adoracji aby i zrobią wszystko aby utrzymać się i trwać przy władzy.

 16. 17
  3

  Ja bym jeszcze dodała panią Ogórek – powitanie z kwiatami, pana Kostka – chyba w-ce burmistrz w Jarocinie z SLD, no i pan Czarzasty… Żadnej polityki, żadnej. Szczególnie, że ta bliska pani prezydent jest w odwrocie.

  • 11
   5

   A ja słyszę narzekania rynek w ptasim głównie ulice, dochodzące do rynku brudne i nieprzyjemne. Powidzmy to sobie jasno poza basenem i lodwiskiem dukcesów nie ma te Pani. Szkoda tych 4 lat. Gdyby rządził ktoś inny może Ostrów miałby północna ramę komunikacyjną. A tak mamy dalszy ciąg igrzysk fundowanycg przez Beatke.

 17. 14
  1

  Czas wsiąść się za porządki na obrzeżach miasta Ostrowa a nie tylko Centrum !!!!Teren ulicy Brzoskwiniowej i Agrestowej nie należy do zdrowego powietrza ,Strach się tam poruszać!!!Jet bardzo niebezpiecznie , gdzie jest Dzielnicowy!!!!!

 18. 14
  3

  Prezesi spółek miejskich zrobią wszystko aby kobieta charyzmatyczna utrzymała się przy władzy bo to ich wspólne Bizancjum które sobie zbudowali na plecach Ostrowian mogłoby leć w grózach.

 19. 14
  1

  Apel do ostrowian wszyscy którzy, nie macie zrobionej ulicy czy chodnika pod domem poszcie do pani Klimek petycje żeby zobaczyła jakie sa priorytety potrzeb w mieście. Skoro stać miasto na dwie hale sportowe, jakieś strfy relaksu to tym bardziej na cjodnom czy kawałek utwardzonej ulicy, żeby dzieci nie chodziły w błocie.

 20. 14
  4

  Jestem rozczarowana kadencją Pani Beaty. Głosując na Nią cztery lata temu myślałam że wprowadzi nową fajną jakość do samorządu. Tym czasem co było i jest każdy widział. Najbardziej mnie irytowały te ciągłe przepychanki z Radą Miejską zamiast zgodnej współpracy dla dobra miasta tylko był konflikt. Przykre jest to też, że nie umie Pani budować wokół siebie zespołu fajnych ludzi oddanych ideii. Zmieniła Pani dwóch zastępców. Teraz Pani próbuje wmówić ludziom że jest Pani niezależna a wokół Pani roi się od działaczy z SLD to jest jakaś farsa Pani postępowanie. Ignoruje Pani swoich wyborców nie przychodząc na debatę telewizyjną w TVP 3 Poznań ti puste krzesło w studio świadczy o Pani arogancji i bucie z jaką Pani traktuje potencjalnych wyborców.

  • 12
   2

   Rozczarowany to mało powiedziane. Ja to jestem zawiedziony. Wybierając Panią Beatę myślałem, że jest to osoba otwarta na ludzi i taka bezpośrednia. Szybko jednak życie zweryfikowało, że tak nie jest. Zapytajcie ludzi czy szło ie z nią umówić na rozmowę, a jeżeli ktoś już dostąpił tego zaszczytu to na korytarzu został przyjęty. Natomiast w mediach to pani prezydent ma dla wszystkich czas i jest miła i do rany przyłóż.

 21. 12
  1

  Wlasnie w tej chwili Krotoszynska w strone miasta stoi bo sie zepsul samochód za wiaduktem i to pokazuje jak niewiele trzeba zeby sparalizowac miasto, jak teraz ma karetka przejechac jak nawet samochody nie maja gdzie zjechac. Wiec jezeli zaden kandydat nie zaproponuje ze bedzie budowal rame północna to nie ide na wybory bo czy powstana teznie miejskie czy darmowe autobusy albo parking po ratuszem to nie rozladuje ruchu na Krotoszynskiej a zanim powstanie dalsza czesc obwodnicy to minie z 30 lat jak dobrze pójdzie

 22. Likwidacja linii autobusowych mzk,kolejny sukces.Pozbawienie mieszkańców możliwości dojazdu do pracy.Centrum przesiadkowe absurd . Zero połączeń między najbliższymi miastami.

 23. Dobrze, że pan Senator przyjdzie i wszystko Cudownie odmieni. Skąd niby on weźmie pieniądze od Prezesa? A jak prezes już nie będzie prezesem bo PiS odpadnie?
  Sam mówił że Ostrów potrzebuje charyzmatycznego lidera a z Pani Klimek się wyśmiewa…. wciąż tylko pisze te bzdury o Bizancjum Charyzmatycznej kobiecie, o Przytulankach i o Biedroniu…..juz nic lepszego nie wymysli na nią.
  Całował ją w rączkę gdy chodził prosić o dofinansowanie projektów w ramach działania Stowarzyszenia i udawał jej przyjaciela…a teraz wszystko wykorzystał przeciwko niej. Ciekawe kto jest gorszy….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick