Znamy wyniki testów pacjentów i pracowników ostrowskiej neurologii

4
Znane są wyniki testów pacjentów i personelu medycznego Oddziału Neurologicznego Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkie są ujemne, a to oznacza, że nikt z przebadanych nie został zakażony koronawirusem.

Poznaliśmy wyniki testów pacjentów przebywających na Oddziale Neurologicznych Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim oraz personelu medycznego, który się nimi opiekuje. Wszystkie są ujemne. To oznacza, że żadna z badanych osób nie została zakażona koronawirusem. „To krok na drodze do przywracania normalnej pracy tego bardzo ważnego społecznie oddziału!” – napisał starota ostrowski Paweł Rajski, który poinformował właśnie o wynikach badań.

Szpital potwierdził koronawirusa w Wielki Piątek w godzina popołudniowych. Wtedy władze placówki poinformowały o tym, że zakażona została jedna z pielęgniarek, która pracuje także w szpitalu w Kaliszu. Zamknięto oddział, a wszystkich, którzy na nim przebywali, poddano kwarantannie. Wstrzymano także wypisy, choć kilku pacjentów było już przygotowanych do opuszczenia placówki. Teraz sanepid będzie mógł zmienić decyzje i zezwolić na przywrócenie pracy w pełnym wymiarze.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Ok.
    Rozumiem że wybory stanowią zagrożenie.
    Ale pójście do Rossmana po lakier do paznokci a także pójście do sklepu 3 razy dziennie np.po leysy ,piwo i inne duperele to juz nie jest zagrożeniem.
    A pracownice sklepów są w cudowny sposób chronione przed wirusem.😆😆

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick