Znamy gwiazdy tegorocznych majOSTaszków! Sprawdź, kto wystąpi na scenie

7
Tegoroczne majOSTaszki, które wracają po dwuletniej przerwie, odbędą się 7 i 8 maja. Oprócz gwiazd muzyki organizatorzy zaplanowali atrakcje dla najmłodszych oraz całych rodzin. Szczegółowy harmonogram oraz nazwy zespołów, które wystąpią podczas tej imprezy, przedstawiamy na wlkp24.info.

Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy już mają plany na to, jak spędzą ten czas. Jednak majówka w Ostrowie będzie w pewnym sensie podwójna, bo 7 i 8 maja odbędą się po dwuletniej przerwie majOSTaszki, czyli festyn miejski z koncertami.

Lista atrakcji będzie bardzo długa. Zabawa rozpocznie się w sobotę. Na scenie głównej ustawionej na plaży wystąpią Jelly Noize oraz Gooral, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus. Oprócz tego przed południem rozpocznie się turniej koszykówki 3×3, a na terenie Zielonej Przystani zostanie zorganizowana strefa dla najmłodszych. Będzie można też wymienić butelki na drzewa i otrzymać kwiaty w zamian za elektrośmieci.

W niedzielę zabawa rozpocznie się o 14.00 w Parku Przygód. Tam Aeroklub Ostrowski przygotuje pokazy. Będzie też wesołe miasteczko, a policja i straż pożarna zaprezentują swój sprzęt. Mieszkańców odwiedzą też straż miejska i służba więzienna. Nie zabraknie także food trucków i strefy gastronomicznej.

Na głównej scenie po 18.00 zaprezentują się młodzi wokaliści, a następnie wystąpią Meek, Oh Why? i gwiazda wieczoru, czyli Mrozu. Na koniec odbędzie się pokaz animacji laserowych.

W piątkowych Wydarzeniach Telewizji Proart opowiemy o majOSTaszkach szerzej. Dwudniową imprezę będziemy też pokazywać na żywo na naszej antenie i na wlkp24.info.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick