Znamy datę premiery drugiego filmu braci Sekielskich. Co ma wspólnego z naszym regionem?

1
źródło: facebook.com/Sekielski
"Film na pewno nie pozostawi was obojętnych" - powiedział Tomasz Sekielski zapowiadając premierę drugiego dokumentu o pedofilii w polskim kościele. Film "Zabawa w chowanego" będzie miał premierę w sobotę 16 maja o godz. 10.00 na kanale Tomasza Sekielskiego w serwisie YouTube. W dokumencie zostaną użyte materiały archiwalne Telewizji Proart.

„Zabawa w chowanego” to tytuł drugiego filmu braci Sekielskich o pedofilii w polskim kościele. Jego premiera była już przekładana. Autorzy postanowili się nie spieszyć i wszystkiego dopilnować. Nie goniły ich terminy, zapisy w kontraktach. Jak mówili – chcieli zrobić ten dokument dobrze.

Jak wyszło? Tego będziemy mieli okazję dowiedzieć się w sobotę 16 maja o godz. 10.00, bo właśnie wtedy odbędzie się premiera dokumentu zatytułowanego „Zabawa w chowanego”. Możemy zdradzić, że w dokumencie zostały wykorzystane archiwalne materiały Telewizji Proart.

Pierwszy film zatytułowany „Tylko nie mów nikomu”, stał się jednym z najpopularniejszych materiałów wideo opublikowanych na YouTubie w 2019 roku. Do tej pory obejrzano go ponad 23 miliony razy. Już wtedy bracia Sekielscy zapowiedzieli, że planują zrealizować drugą część dokumentu o pedofilii w polskim kościele. Kazali na niego długo czekać, ale wreszcie poinformowali o jego premierze. – Wydawało się, że 28 już na pewno zobaczycie film, ale przyszła epidemia i wszystko się pozmieniało. Uważam, że zawieszenie tej premiery było dobrą decyzją. Ale już nie będziemy czekać. Bracia Sekielscy mają przyjemność poinformowania was, że w przyszłym tygodniu w Selielski Sunday Night Live (program na żywo emitowany co niedzielę o 21.00 na fanpage’u Tomasza Sekielskiego – przyp. red.) wystąpimy razem i porozmawiamy o filmie, który już pewnie obejrzycie – powiedział w materiale wideo nagranym w niedzielę 10 maja.

W „Zabawie w chowanego” nie zabraknie wątku związanego z naszym regionem. Jak się okazuje, jednym z miejsc, w których realizowany był dokument, był Pleszew, o czym było głośno w lipcu 2019 roku. – Prawdopodobnie we wtorek wyemitujemy trailer. Już on robi wrażenie, a film na pewno nie pozostawi was obojętnych – dodał Tomasz Sekielski.

Jak zdradził w niedzielnym Sekielski Sunday Night Live, podczas pracy nad filmem, autorzy otrzymali propozycję, w zamian za którą mieliby wstrzymać prace nad dokumentem. – Pojawiła się osoba, która była gotowa sfinansować nam film o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Finansowych, o ile zrezygnujemy z filmu „Zabawa w chowanego”. Tak było. To nie żart. Uczestniczyłw tym spotkaniu Marek (drugi z braci Sekielskich – przyp. red.), który jak tylko usłyszał o co chodzi, wstał i podziękował za rozmowę, bo takich negocjacji nie prowadzimy i nie można nas przekupić – zakomunikował Tomasz Sekielski.

SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE

UWAGA!!! Sekielski uprzedza marszałek Witek i ujawnia datę premiery "ZABAWY W CHOWANEGO". OGLĄDAJ SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE ⬇️⬇️⬇️

Opublikowany przez Sekielski Niedziela, 10 maja 2020

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick