Wątek drugiego filmu Sekielskiego kręcony m.in. w Pleszewie?

0
Po sukcesie filmu "Tylko nie mów nikomu" poruszającego temat pedofilii wśród katolickich księży, dziennikarz pracuje już nad drugą częścią dokumentu. "Zabawa w chowanego" - taki tytuł będzie nosić najnowszy film. W mediach społecznościowych Sekielskiego pojawiło się zdjęcie drona latającego nad kościołem pw. Ścięcia Jana Chrzciciela w Pleszewie.

Dokument „Tylko nie mów nikomu” miał swoją premierę w internecie 11 maja i w tej chwili ma już ponad 22 miliony odsłon. To absolutny rekord, jeśli chodzi o ilość wyświetleń w tak krótkim czasie.

Na koncie Tomasza Sekielskiego na jednym z portali społecznościowych, pojawiło się zdjęcie drona latającego nad jednym z polskich kościołów.

Fot. Instagram/Tomasz Sekielski

Okazuje się, że na zdjęciu widoczna jest parafia pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Pleszewie. Wszystko jednak nie jest w 100% pewne, a ludzie mogą snuć jedynie domysły. – Mieszkańcy rozmawiają między sobą, ale nie ma pewności, że to prawda. Mogą to być jedynie plotki. Pan Sekielski nie kontaktował się jednak z urzędem w tej sprawie. Oficjalnie nic nie wiadomo – informuje Marcin Konieczny z pleszewskiego magistratu.

Premiera dokumentu „Zabawa w chowanego” ma odbyć się jesienią tego roku. Pojawią się nowe wątki i nowe postaci. Zdaniem opinii publicznej, droga część dokumentu ma być jeszcze bardziej szokująca od poprzedniej „Tylko nie mów nikomu”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick