Zmotywujemy do metamorfozy. Przyjdź na casting do programu Fit Motywator

0

Chcesz zrzucić tłuszczyk, wyrzeźbić sylwetkę, zbudować mięśnie, regularnie i zdrowo się odżywiać i – dzięki specjalistycznym zabiegom kosmetycznym - zatroszczyć się o skórę twarzy i ciała? Taka szansę daje program Fit Motywator. Już w najbliższy piątek, podczas castingu, będziemy szukać trzech osób, które przez trzy miesiące będą zmieniać swój wygląd i swoje życie na lepsze.

Przez trzy miesiące uczestnicy nie będą musieli martwić się o codzienne posiłki. Najpierw odpowiednio skomponuje je dietetyk, a potem przygotuje i dostarczy firma cateringowa.

O aktywność fizyczną, a więc regularne treningi i w razie potrzeby rehabilitację zadbają trenerzy personalni i fizjoterapeuci, którzy każdemu z trojga uczestników zaproponują indywidualny program zmian.

Do tego wszystkiego dojdą specjalistyczne zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, które pozwolą powalczyć zarówno ze zmarszczkami i wiotką skórą, jak i innymi mankamentami twarzy i ciała.

By przez trzy miesiące z tego wszytkiego korzystać, a przy okazji przekierować swoje życie na zdrowe tory na stałe, trzeba wziąć udział castingu, który odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 16.00 w siedzibie telewizji Proart. formularz zgłoszenia na fitmotywator.tvproart.pl

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick