Zmiany w Urzędzie Miasta i Gminy w Ostrzeszowie

5
Szykują się zmiany w ostrzeszowskim urzędzie. Kilka wydziałów zostanie połączonych, niektóre będą rozdzielone, część pracowników przechodzi na emeryturę, w związku z czym zastąpią ich inne osoby.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy doszło już do zmian na stanowiskach wiceburmistrza, sekretarza i skarbnika. Zastępcę burmistrza Pawła Uścinowicza zastąpiła Barbara Gmerek, sekretarza Włodzimierza Piekarczyka – Wojciech Bąk, a skarbnika Józefa Bukiewicza – Michał Adamski. Teraz zmiany mają czekać także poszczególne wydziały. – Chcemy, żeby urząd był bardziej intuicyjny dla interesanta – powiedział w rozmowie z portalem wlkp24.info burmistrz Patryk Jędrowiak. – Ułatwi to pracę nam i osobom, które przychodzą do urzędu załatwić ważne sprawy. Dzięki planowanym zmianom będą intuicyjnie wiedzieć, do jakiego wydziału się skierować – dodaje.

Burmistrz nie chce jednak zdradzać szczegółów, o które wydziały chodzi. – Zależy mi na tym, aby pracownicy urzędu dowiedzieli się o zmianach najpierw ode mnie – zaznacza włodarz.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że Marian Grzegorek, dyrektor Zakładu Obsługi Placówek Oświatowych i Anna Madeja-Dejneka, naczelnik Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej niedługo przejdą na emeryturę.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Brawo panie burmistrzu,czas na trzesienie ziemi i zmiany krajobrazu .Niekiedy trzeba kogoś lub coś stracić aby zyskac Coś .Popieram.Glosowalam na pana pozdrawiam.

  2. Jeżeli to prawda choć nie bardzo wierzę to jakiś cud nad Strzegową. Może w końcu coś się ruszy z problemami mieszkańców

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick