Zlot motocykli ciężkich i weteranów. Będzie co podziwiać

0
Zapowiada się ciekawa impreza dla fanów motocykli. W piątek i w sobotę w Krotoszynie odbędzie się 31. Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów. Impreza potrwa dwa dni. najciekawiej zapowiada się parada uczestników i pokaz na tamtejszym targowisku.

To będzie prawdziwa gratka dla fanów motocykli. W piątek i sobotę w Krotoszynie zaryczą potężne silniki imponujących maszyn, które wezmą udział w 31. Zlocie Motocykli Ciężkich i Weteranów. Impreza rozpoczyna się w piątek 17 sierpnia i potrwa do niedzieli, ale najwięcej atrakcji zaplanowano na sobotę. O godz. 10.00 rozpocznie się parada motocykli po okolicznych wsiach oraz prezentacja maszyn na targowisku w Krotoszynie. Zarówno w piątek jak i w sobotę nie zabraknie koncertów i dobrej zabawy. Organizatorzy przygotowali dla uczestników konkurencje sprawnościowe, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Program zlotu:

17 sierpnia (piątek)
16.00 – 18.00 – konkurencje sprawnościowe
19:30 – koncerty zespołów: 18 minut, Manson Band, aGain

18 sierpnia (sobota)
10.00 – wyjazd na paradę motocykli trasą po okolicznych wsiach, prezentacja motocykli dla mieszkańców na targowisku miejskim oraz wybór najładniejszego motocykla zlotu
12.30 – 13.00 – powrót na teren zlotu
16.00 – 18.00 – konkurencje sprawnościowe
19.30 – koncerty zespołów: Patologia, Regres, The Blues Station Dżem Cover Band

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick