DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Złe warunki na drogach. Kierowcy, nogi z gazu! [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJE]

Po nocnych opadach śniegu w całym regionie i ujemnej temperaturze, poranek przywitał kierowców i pieszych pokaźną warstwą białego puchu. Choć na niektórych drogach widać efekty obecności piaskarek, a na tych bardziej uczęszczanych miejscami śnieg został już delikatnie rozjeżdżony, a gdzieniegdzie pomógł wiatr, zwiewając go na pobocze.

Na wielu drogach tych głównych i bocznych warunki do jazdy są dalekie od ideału.

Jak wyglądają drogi w regionie? Czekamy na Wasze zdjęcia! Wysyłajcie je na fb.com/wlkp24, 661 997 997 (WhatsApp i Signal).

Ta informacja powstała dzięki naszym Czytelnikom. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

AKTUALIZACJE

Ostrów Wielkopolski ok. 4.30
zdjęcia i wideo autorstwa Pana Pawła

Kalisz ok. 5.40

Obwodnica Ostrowa w kierunku Poznania, godz. 6.55
zdjęcie i wideo autorstwa Pana Krzysztofa

Napisz do autora

Komentarze (9)
 • Z
  Zdaisław

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  Kochani dziennikarze czy wy pochodzicie z emiratów arabskich, że macie problemy z zimą i śniegiem? Czy też nas kierowców macie za idiotów. Wrócę do lar 60-tych potężne mroźne zimy ze śnieżycami i mrozami nie było opon zimowym dróg nie sypało się solą najwyżej miejscami piaskiem i wszyscy dawali radę kierowcy myśleli w czasie jazdy. Ważnym plusem było to, że nie było tyle samochodów i młodzież mogła jechać autem pod okiem rodzica. Teraz w każdej rodzinie może nie w każdej ale przynajmniej w połowie rodzin każdy członek ma swój samochód pomimo, że przynajmniej połowa nie powinna wsiadać za kierownic i powiem krótko czemu ? Z Braku rozumu i wiedzy bo pomimo ukończonych szkół nie potrafią przewidzieć efektu brawurowej jazdy samochodem szybkim i nie zawsze sprawnym bo robiąc zakup auta nie patrzymy na jego jakość i sprawność lecz tylko na cenę. Efektem tych wszystkich za i przeciw stajemy się krajem niebezpiecznych piratów bez względu na porę roku zarówno zimą jak i latem. Przemyślmy to bo w przeciwieństwie do wielu w samochodzie nie ważne są hamulce lecz wzrok obserwujący licznik i noga naciskająca na gaz. Pozdrawiam i miłego bezpiecznego jeżdżenia przynajmniej połowę tego co bezwypadkowo przejechałem ja 52 lata nie bojąc się wtedy lecz nabyłem obaw teraz widząc szalejące Beemki czy Audice.

  Odpowiedz
 • O
  oioiop

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  piękna zima 🙂

  Odpowiedz
 • A
  andzik

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  ludzie spadło 5cm sniegu i robicie problem,wszedzie sa takie warunki a nawet gorzej jest zima

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  Jeśli Aleje Słowackiego o godz. 8 są całe białe to co tu mówić o innych drogach.

  Odpowiedz
 • M
  M.

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  Takie filmiki to można wrzucać jeśli byłby to np. lipiec, a mamy środek zimy. Ludzie po prostu zapomnieli jak groźna może być przyroda, smartfonami i tabletami natury się nie zwycięży. Skuteczniejsze były szufla w łapę i plotki przy torach, teraz się już ich nie kładzie,a skutecznie zapobiegały. Widać że paradoksalnie ale postęp cofa ludzi.

  Odpowiedz
 • A
  Anonim

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  Gdzie są pługi czyżby znowu bunt pani prezydent

  Odpowiedz
 • ZZ
  zyg zyg

  poniedziałek, 8 lutego, 2021

  Niby końcówka zimy a niektórzy kierowcy jeszcze nie zdazyli opon letnich na zimowe zmienic. Jeżeli na równej drodze samochód nie może muszyc a auto które ruszało przed nim ruszyło bez większych problemow to musiały być letnie opony.

  Odpowiedz
 • O
  obywatel

  wtorek, 9 lutego, 2021

  zima zimą ale proszę was – osoby nie czujące się pewnie w takich warunkach. Skorzystajcie z komunikacji miejskiej lub zabierajcie się z kimś kto ma większe doświadczenie w takich warunkach. Wasza niepewność powoduje korki i utrudnia jazdę …

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz