Zespół PIERSI zaadoptuje zwierzaki ze schroniska?! [FOTO]

3
- Przychodźcie tutaj, chwytajcie za smycze i wyprowadzajcie zwierzaki na spacer - zaapelował dziś spontanicznie przed kamerą telewizji Proart Asan Asanov - wokalista zespołu Piersi w Międzygminnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Skąd wzięli się tam dzisiaj muzycy?

Spontaniczną wizytę sprawili dziś muzycy zespołu Piersi zwierzakom ze schroniska w Wysocku Wielkim koło Ostrowa Wielkopolskiego. Grupa znana z popularnego hitu „Bałkanica” w podróży między Ostrzeszowem a Nowymi Skalmierzycami zatrzymała się w tym miejscu, by pobyć chwilę z psiakami i wyprowadzić kilka czworonogów na krótki spacer.

– Każdy z nas ma jakieś zwierzę, dla nich zawsze znajdziemy chwilę czasu. Staramy się wspierać miejsca takie jak schroniska dla psów, jeśli nie naszą obecnością to często też finansowo. Inwestycja w żywe istoty jest jedną z najlepszych – powiedział podczas wizyty Asan Asanov, lider zespołu Piersi. Muzycy dopytywali o niektóre czworonogi i procedurę adopcji. Niewykluczone, że któreś ze zwierzaków znajdzie nowego właściciela właśnie w grupie Piersi.

Muzycy grupy Piersi zachęcają do tego, by zarówno adoptować zwierzaki, ale też poświęcać im czas w formie wolontariatu w schroniskach. Wyprowadzanie psów na spacer, codzienna opieka nad nimi czy pomoc w karmieniu i kąpaniu to czynności, do których wciąż brakuje rąk w placówce w Wysocku. Każdy kto ma skończone 18 lat lub osoby niepełnoletnie, ale za zgodą rodziców – są mile widziane. Na nowy dom czeka obecnie dokładnie 184 psów, a nawet kilka kotów i kociąt. Odsyłamy na Facebooka schroniska TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. miasto chyba juz wystarczajaca kwote przekazuj e pani nowickiej a to ze pani nowicka zamiast na pieski przeznacza na zabiegi medycyny estetycznej to juz jej problem. studnia bez dna

  2. miasto chyba juz wystarczajaca kwote przekazuj e pani nowickiej a to ze pani nowicka zamiast na pieski przeznacza na zabiegi medycyny estetycznej to juz jej problem. studnia bez dna zebra i zebra malo i malo

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick