Zespół Akcent i Boney M.- takie gwiazdy… w Jarocinie

0

To bez wątpienia może być muzyczne wydarzenie tego roku w gminie Jarocin. Na scenie wielkie gwiazdy, wokaliści ale i zespoły. Pod sceną tysiące rozśpiewanych i roztańczonych fanów, którzy zjadą w to miejsce z najdalszych zakątków regionu, a może i całej Polski. Jeśli ktoś z państwa pomyślał teraz, że chodzi o festiwal muzyki rockowej to jest w błędzie.

Na początku czerwca w Jarocinie odbędzie się ogólnopolski festiwal disco polo. – Nie w Jarocinie a w Roszkowie w gminie Jarocin – zaznacza Paweł Zawieja, lider zespołu Two Boys, organizator festiwalu.

Mimo że nowe władze powiatu, pieniądze na jego organizację, 120 tys. zdjęły, to partycypować w kosztach postanowiło miasto. Impreza odbędzie się w Roszkowie w gminie Jarocin – malowniczo położononej miejscowość nad zalewem. To tam w pierwszy weekend czerwca przyjadą miłośnicy muzyki disco polo – wśród gwiazd zespoły Akcent i  Boney M.

Ale nie wszystkim organizacja festiwalu w gminie Jarocin się podoba, a przynajmniej tak się wydaje. Mowa o urzędzie miasta, które przecież wiele lat temu postawiło na festiwal z goła odmienny.

Chyba właśnie dlatego nikt o disco polo z urzędników przed naszą kamerą rozmawiać nie chciał….

Więcej na ten temat w dzisiejszych Wydarzeniach w TV Proart 

fot. zespolakcent.pl 

 

 

 

 

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick