Zebrano już ponad 2 mln zł dla Marcelka! Potrzeba jeszcze 1,3 mln

0
W Wigilię informowaliśmy, że zebrano pierwszy milion złotych na kosztowne leczenie Marcela Samola z Krotoszyna. W skarbonce 7-miesięcznego chłopca są 2,2 mln zł. Pozostało do zebrania jeszcze 1,3 mln zł. Trwa walka z czasem, aby zdążyć, zanim pojawią się przerzuty.

Ponad 43 tys. osób wpłaciło już pieniądze na leczenie Marcela Samola z Krotoszyna. 7-miesięczny chłopiec walczy o życie. Zaatakowała go śmiertelna choroba – złośliwy guz mózgu medulloblastoma. Jedyną szansą jest operacja guza w klinice w Stanach Zjednoczonych, autoprzeszczep szpiku oraz leczenie. W Polsce nie ma dla niego ratunku.

CELEBRYCI APELUJĄ O POMOC, INTERNAUCI LICYTUJĄ, RUSZYŁY TEŻ INNE AKCJE

Aby mógł polecieć do USA, potrzeba aż 3,6 mln zł. Rodzice nie są w stanie zebrać tak ogromnej kwoty, dlatego poprosili o pomoc ludzi dobrej woli. Internetowa zbiórka pieniędzy ruszyła 18 grudnia i od tego czasu zebrano już ponad 2,2 mln zł, ale to wciąż za mało. Potrzeba jeszcze 1,3 mln zł. Codziennie do wirtualnej skarbonki Marcelka wrzucane jest kilkaset tysięcy złotych, ale im szybciej uda się zebrać potrzebną kwotę, tym lepiej. Trwa bowiem walka z czasem. Trzeba zdążyć, zanim nowotwór wykona kolejny krok i pojawią się przerzuty. Wtedy będzie za późno.


sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick