Zebrane nakrętki pojechały do szkoły Brajana! Nastolatek śle podziękowania![WIDEO]

0
Firmowy samochód Telewizji Proart wypełniony był po brzegi, kiedy dojechał pod budynek Szkoły Podstawowej nr 13 w Ostrowie. Podczas akcji Tłusty Czwartek w Telewizji Proart okazali Państwo ogromne serca, a ilość zebranych nakrętek wprawiła w osłupienie szkolnych kolegów i nauczycieli Brajana!

Tłusty Czwartek w Telewizji Proart przyniósł kolejne powody do radości. Wasze ogromne zaangażowanie i okazane serce przyczyniły się do zebrania niesamowitej ilości plastikowych nakrętek, które zostaną spieniężone, a kwota przekazana na leczenie 13-letniego Brajana z Ostrowa Wielkopolskiego, którego zaatakowała ostra białaczka szpikowa.

CZYTAJ: Dobro wraca! Zebrane w Tłusty Czwartek nakrętki ledwo zmieściły się do samochodu [ZDJĘCIA]

Samochód zapakowany po brzegi zaparkował dziś przed Szkołą Podstawową nr 13. Do pomocy ochoczo ruszyli uczniowie, którzy sami wnosili do środka worki wypełnione nakrętkami. – Wszyscy pomagamy Brajanowi i czekamy aż w końcu do nas wróci – mówią wspólnie uczniowie z klasy Brajana.

Odzew zaskoczył pozytywnie także nauczycieli Brajana. – Chcielibyśmy bardzo podziękować Telewizji Proart. Pieniądze z zebranych nakrętek zostaną przeznaczone na rehabilitację Brajana – dodaje Katarzyna Dudkiewicz, wychowawczyni nastolatka.

Brajan poruszony Waszą chęcią pomocy, nagrał specjalne wideo:

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick