DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ze szpitala w Ostrzeszowie zniknęły leki? Prokuratura bada sprawę

Dyrekcja Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia nie chce komentować sprawy i potwierdza, że o sytuacji zostały powiadomione służby. Prokuratura wszczęła postępowanie. Śledczy będą weryfikować ilość leków i tryb ich wydawania. – Postępowanie prowadzone jest w kierunku złamania ustawy o przeciwdziałania narkomanii. Te konkretne leki, o których mowa znajdują się w wykazie substancji, które mogą być wydawane tylko przez personel medyczny – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Prokuratura informuje także, że nie postawiono nikomu żadnych zarzutów w tej sprawie.

Napisz do autora

Komentarze (6)
 • O
  ostrzeszowiak

  poniedziałek, 20 września, 2021

  Jak zwykle Ostrowskie Media są pierwsze by „przywalić „ostrzeszowskiemu szpitalowi choć nie wiadomo jeszcze co się naprawdę stało! Napiszcie, co w Waszym szpitalu się złego dzieje, np. dlaczego odeszło z chirurgii kilku lekarzy i pielęgniarek! A może o to chodzi, że słynny dr A. Janicki operuje w OCZ i wielu mieszkańców Ostrowa przyjeżdża teraz do nas!? Wiem, bo niedawno sam korzystałem i moi sąsiedzi na sali to byli sami mieszkańcy Ostrowa.

  Odpowiedz
 • B
  Berk

  poniedziałek, 20 września, 2021

  Banda kretynów w Ostrzeszowskim szpitalu więc wcale mnie takie rzeczy nie dziwią. Mam nadzieję że nigdy tam się nie znajdę.

  Odpowiedz
 • Z
  zosia

  poniedziałek, 20 września, 2021

  To DZiała tam chirurgia..___???? podobno z Poznania super fachowiec przyjechał…na szefa…hehe…nawet nie objął stołka i już wyleciał. Z interny zwolnili wszystkich lekarzy…może i dobrze …..oby nowi byli lepsi . Ciężko w dzisiejszych czasach zbudować zespół lekarski w tak małym szpitaliku jak Ostrzeszów. Prawda jest taka , że wymagania NFZ coraz większe / diagnostyka , kadry , infrastruktura/……ludzkie oczekiwania coraz większe, zawiść i nienawiść ludzka do lekarzy napędzana przez PIS-owską propagandę coraz większe…. więc nie wiązałabym nadziei ,że powiat Ostrzeszowski…mini powiacik…będzie miał porządny szpital powiatowy . Zostaje ZOL , Paliatyw , geriatria, ZPO , itd…opieka , rehabilitacja…ważne i bardzo potrzebne działy , a nie ostra medycyna . tyle w temacie …dla kierownictwa i starostwa w Ostrzeszowie . Papa .

  Odpowiedz
 • O
  ostrzeszowiak

  wtorek, 21 września, 2021

  Poza Ostrowem i Kaliszem wszystkie są mini powiacikami! Kępno dokładnie w liczbach jak Ostrzeszów, ale to my mamy dostać po garbie i być na łasce innych, sam się przekonałem kiedy próbowałem załatwić mój zabieg po sąsiedzku. P. Zosia bardzo dobrze zorientowana! Jeśli to ta, o której myślę, to też powinna wylecieć z tego szpitala obok poprzednich chirurgów i internistów.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz