Zderzenie na Grabowskiej. Droga zablokowana

2
Jedna osoba została ranna w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Grabowskiej i Pruślińskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Droga jest całkowicie zablokowana.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, która pracuje na miejscu, do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych doszło w rejonie skrzyżowania ulic Grabowskiej, Pruslińskiej i Nałkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

ZOBACZ TEŻ: Nie ma ptasiej grypy w Zamościu, ale jest ok. 4 tys. martwych kaczek. Powiadomiono policję

Świadek miał widzieć, że w okolicach miejsca zdarzenia znajdował się też trzeci pojazd, ale po dojeździe służb na miejsce już go nie było. Funkcjonariusze wyjaśniają, czy także wziął udział w zdarzeniu.

W wyniku zderzenia dwóch aut, jedna osoba trafiła do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana. Do wypadku doszło przed godz. 15.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • Nieoficjalnie mówi się o osobie rozmawiającej przez telefon podczas jazdy, która cały wypadek/kolizję spowodowała. Jeśli ta wersja jest prawdziwa to na taką ewentualność przepis oczywiście istnieje. Bez przesady, kolejne światła to tylko kolejne spowolnienie ruchu. Przebicie się obecnie z jednej dzielnicy Ostrowa do drugiej to 30-40% stania na światłach w czasie gdy na przeciwległej drodze nic nie jedzie. Mózgu trzeba używać, a że bywa zawodny, cóż. Na czerwonych światłach też ludzie na skrzyżowanie wjeżdżają i dochodzi do tragedii.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick