Zbiórka na Jarotę ostatnią nadzieją na uratowanie klubu

0
Zebranie 100 tys. zł może uchronić Jarotę Jarocin przed likwidacją. Termin zgromadzenia tej kwoty mija za 100 dni. Do tej pory nadzieja będzie się tliła w sercach zarówno działaczy, jak i kibiców. Więcej do zdziałania jest teraz w rękach tych ostatnich. Czy się zmobilizują? Czy będą w stanie zebrać potrzebną kwotę, która umożliwiłaby przynajmniej na jakiś czas podtrzymanie przy życiu klubu, który w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia?

Nie milkną echa czwartkowego walnego zebrania członków zarządu klubu JKS Jarota Jarocin, na którym zdecydowano o wycofaniu drużyny seniorskiej z rozgrywek III ligi od rundy wiosennej oraz złożenie do sądu wniosku o upadłość. Ta decyzja nie przyszła członkom klubu z łatwością, co było widać. Emocje, przekrzykiwanie się, długie szukanie rozwiązania, narady…

Nic nie przyniosło pożądanego efektu. Wreszcie zrezygnowani działacze zdecydowali o głosowaniu za ogłoszeniem upadłości. Ale nie oznacza to, że klub przestaje istnieć z dnia na dzień. Może się okazać, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Jak to możliwe? Trwa zbiórka pieniędzy na ratowanie Jaroty. Potrzeba 100 tys. zł. W tej chwili zebrano niecałe 100 zł.

Zbiórkę można wesprzeć pod tym adresem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick