Zapisy tylko do środy. Wesprzyj WOŚP i weź udział w biegu

0
Fot. WOŚP Ostrów Wielkopolski
W najbliższą środę, 18 stycznia upływa termin zapisów na siódmą edycję wydarzenia "Pobiegnij z WOŚP i policz się z cukrzycą". Do wyboru są dwa dystanse: bieg na 6 km bądź Nordic Walking, czyli spacer z kijkami na 3 km. Rejestracja uczestników odbywa się internetowo.

Za tydzień w niedzielę, 29 stycznia, już po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku, Telewizja Proart pokaże finał z Ostrowskiego Centrum Kultury na żywo. Start transmisji o godz. 14.00.

Centrum wydarzeń ostrowskiego finału WOŚP będzie OCK przy ulicy Raszkowskiej. Jednak organizatorzy przygotowali wiele wydarzeń dodatkowych. Jednym z nich będzie siódma edycja „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą”. Start imprezy w samo południe.

Ważna informacja dla osób chcących wziąć udział w biegu. Aby pobiec należy wcześniej się zapisać. Obowiązuje rejestracja online, a wszystkie informacje można znaleźć pod tym linkiem. Warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. „Aby wziąć udział należy przebiec zaplanowany dystans 6 km lub wziąć udział w Nordic Walking, czyli spacer z kijkami dystans 3 km.” – informują organizatorzy.

CZYTAJ TEŻ: 31. finał WOŚP już 29 stycznia! Pokażemy go NA ŻYWO w Telewizji Proart i na wlkp24.info!

Wesprzyj WOŚP i zadbaj o swoje zdrowie!

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick