Zabójstwo, czy nieszczęśliwy wypadek? Najnowsze informacje w sprawie śmierci na Paderewskiego

3
Poznajemy coraz więcej szczegółów na temat tragedii, która rozegrała się w sobotni wieczór w jednym z bloków przy ulicy Paderewskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń doszło do szarpaniny między 59-latkiem, a 61-latkiem. W jej wyniku starszy mężczyzna zmarł. Sądowo-lekarska sekcja zwłok da odpowiedź, co było przyczyną zgonu. Policja informuje, że zatrzymana została jedna osoba.

Do tragedii doszło w sobotni wieczór na klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce została wezwana policja oraz pogotowie ratunkowe, które prowadziło akcję reanimacyjną 61-letniego mężczyzny. Ta niestety nie przyniosła skutku i stwierdzono zgon mężczyzny. Na miejscu pojawił się prokurator i policja, którzy przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia. – Doszło do szarpaniny między 59-latkiem, a 61-latkiem w trakcie której starszy z mężczyzn zmarł. Jak ustalono 61-latek wracał wraz z partnerką z ogródków działkowych i w trakcie wchodzenia do mieszkania zostali zaczepieni przez 59-latka. Mężczyźni byli sąsiadami. Pod nadzorem prokuratora zwłoki zabezpieczono celem sądowo-lekarskiej sekcji zwłok, której wyniki pozwolą na ustalenie mechanizmu i bezpośredniej przyczyny zgonu – informuje Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ: Śmierć na Paderewskiego w Ostrowie. Nie żyje mężczyzna[AKTUALIZACJA]

Ostrowska policja potwierdza, że zatrzymana została jedna osoba, a mundurowi prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie tego tragicznego zdarzenia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Z tymi psami, (nie mam akurat tych na myśli) ale nie jest tak super zwłaszcza w bloku gdzie słychać szczekanie czy wycie przez pół dnia jak są zostawiane same. A każdy potrzebuje spokoju

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick