Śmierć na Paderewskiego w Ostrowie. Nie żyje mężczyzna [AKTUALIZACJA]

27
W jednym z bloków przy ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do tragedii. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Do tragedii doszło przy ulicy Paderewskiego. Zmarły mężczyzna miał około 60 lat.

Z nieoficjalnych informacji mężczyźni mieli pokłócić się na klatce schodowej. Miało dojść do przepychanki w wyniku, której jeden z mężczyzn spadł i uderzył głową o schody.

Na miejscu miała być prowadzona reanimacja mężczyzny, ale nie przyniosła ona skutku. Śmierć mężczyzny potwierdza Ostrowska policja. – Mogę potwierdzić, że zostaliśmy powiadomieni o śmierci mężczyzny, w związku z tym zdarzeniem. Policjanci zatrzymali jedną osobę, trwają czynności, a policjanci pracują pod nadzorem prokuratora – poinformowała sierż.sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

27 KOMENTARZE

 1. Ten Ostrow to wogóle jakies wielkie zbiorowisko pijaczyn i meneli. Przejsc tam przez park-skóra cierpnie. Gdzie ta policja? Okropne miasto!

  • A kim Ty jesteś, że masz prawo tak oczerniać ludzi z Ostrowa?
   Popatrz w swoje wnętrze naprawdę jest tak cudowne i idealne? Bez żadnej skazy?
   W każdym otoczeniu nawet w Twoim znajdą się osoby, które mają skrzywione spojrzenie na wszystko i na wszystkich, ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka jak Ty to zrobiłeś!!!
   Jestem dumny, że jestem Ostrowianinem od pokoleń, i nawet opinia o Ostrowie taka jak Twoja mi tego nie odbierze!!

  • Kim są ci postkomunisci? Czy to aktualnie rządzący w których szeregach jest m.in.byly prokurator stanu wojennego i
   jemu podobne przydupasy to się zgadzam.Poprzedni ustrój zakończył się 30 lat temu.Jaki może mieć wpływ na wychowanie aktualnego społeczeństwa? Żaden

  • Kogo masz na myśli jako postkomunistów ?czy aktualnie rządzących z prokuratorem stanu wojennego i jemu podobnymi przydupasami, miniony ustrój zakończył się 30 lat temu,jaki może mieć wpływ na wychowanie aktualnego społeczeństwa?Żaden.

  • Obywatel- pytasz jaki ma wpływ? Żartujesz? a zauważyłeś jak podzielona jest scena polityczna?? Skoro w szkołach uczą ludzie którzy rządzili lub uczyli 30 lat temu to wychowują młodzież i przelewają im w komentarzach do sytuacji swój pogląd na świat (myślę o studentach)To często wystarczy. A aktualnie rządzący mają w swoich szeregach może kilkoro byłych urzędników systemu, a opozycja? Co drugi to rodzina z SB

 2. Znam obu i założę się, ze po tym wypadku jeden drugiego jeszcze próbował reanimować ze łzami w oczach.
  Taki pechowy przypadek mogł się zdarzyć każdemu kto nieraz wypił za dużo i szedł po schodach. Czyli pewnie dużej części czytających ten wpis.

 3. Policja nie robi nic! Jak zadzwonisz zawsze mają czas! Są tak zarobienia że z Odolanowdkiej na Raszkowdką jadą pół godziny!!! W każdym razie nie spieszą się. Ale zakupy Pizza ul. Kolejowa owszem i szybko!

 4. To był ojciec mojej znajomej,szkoda że przed śmiercią nie przejrzał na oczy i nie nacieszył się wnukami. Kondolencje dla Ciebie Marta i twojej siostry

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick