Zabiła szczenięta, bo… była pijana

3
Fot. Pixabay
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się sprawą 40-letniej mieszkanki gminy Jarocin, która przyznała się do zabicia dwóch szczeniąt i wrzucenia ich do wychodka. Dlaczego to zrobiła?

Do makabrycznego zabójstwa miało dojść 8 kwietnia. Wtedy mieszkanka gminy Jarocin miała zabić dwa szczenięta uderzając nimi o drewniany element zewnętrznej toalety. Jak informowaliśmy już wcześniej, kobieta przyznała się do winy. Niejasny był jednak motyw jej działania. Teraz już wiadomo, co nią kierowało.

– Kobieta wyjaśniła, iż dopuściła się tego, będąc pod wpływem działania alkoholu.
W toku postępowania powołany został zespół biegłych z Zakładu Patomorfologii i Weterynarii Sądowej we Wrocławiu, który przeprowadził sekcję zwłok zabitych szczeniąt. Czekamy na jej wyniki
– wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

ZOBACZ TEŻ: Martwe byki znalezione w jednym z gospodarstw. Sprawę bada prokuratura

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • Do Miastowy. Masz rację. Dlaczego tyle jest przypadków głównie na wioskach. Trzymają na krótkim łańcuchu. Buda często dziurawa prowizorka. Zimą nie ocieplona. Wiele piesków zamarza. Miska często pusta. To jest obraz polskiej wsi . Wystarczy poczytać historię wielu wielu piesków i to właśnie ze wsi. Ku..traktują tam zwierzęta jak śmieci. A ta baba co bo pijana. Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Kara i to bezwzględna dla niej.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick