DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Z Ostrowa Wielkopolskiego do Hollywood

Monika Ekiert na swoim koncie ma role teatralne i filmowe. Aktorka pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, obecnie to jednak w Stanach Zjednoczonych rozkręca swoją karierę. Niedawno zagrała tam główną rolę w sztuce teatralnej, która powstała na wzór komedii amerykańskiej ,,Słomiany wdowiec” z 1955 roku z niezapomnianą rolą Marilyn Monroe. – Nikt nie może skopiować Marilyn Monroe, ale ja jej nie grałam. Grałam swoją wersję „Dziewczyny”, to była moja interpretacja – mówiła nam Monika Ekiert.

Fragmenty tego spektaklu, z udziałem ostrowianki, zobaczyła też publiczność, która w poniedziałkowy wieczór odwiedziła kino Komeda. Aktorka opowiedziała także o swoich planach. Mimo że przebywa obecnie w Hollywood, te najbliższe dotyczą teatru, a nie filmu. Spektakl dla teatru Santa Monica będzie dotyczyć powstania warszawskiego. Podczas spotkania aktorka zdradziła też, jak wygląda codzienność ludzi z branży filmowej w Hollywood. To ciągła praca, a nie bezczynne czekanie na telefon.

Monika Ekiert była gościem w dyskusyjnym klubie filmowym w kinie Komeda, który na co dzień prowadzi Ewa Smolińska. Już niebawem ostrowskie kino odwiedzi kolejny gość. Będzie to Jan Bluz, autor dokumentu „Podziemie nadziei”.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz