Z dożynek odjechała nowym Fiatem Tipo!

3
Niedzielny dzień był z pewnością najciekawszy we Wtórku, gdzie odbyły się dożynki gminne. Dożynki wyróżniające się na tle innych, a to za sprawą głównej nagrody w loterii. Posiadacz szczęśliwego losu zdobywał samochód osobowy marki Fiat Tipo. Losowanie nagrody odbyło się na oczach wszystkich zebranych, a zwycięski los wybrała przypadkowa osoba z tłumu.

Aby wszystko odbyło się sprawiedliwie, losowanie widział każdy z uczestników loterii. Jeden z członków komisji odwrócony plecami rzucił w kierunku publiki niewielką piłkę. Osoba, której udało się ją złapać, miała za zadanie wylosować szczęśliwy kupon.

Ta ważna rola przypadła małej Marice, która wyłowiła jeden z tysięcy losów znajdujących się w urnie. Kartoniki miały formę zdrapki i dopiero na scenie, szczęśliwy los został zdrapany przez członków komisji.

Zwycięskim kuponem okazał się ten z numerem: 03201. A jego właścicielką okazała się Pani Lidia Dymna z Wysocka Wielkiego. Przyznała się, że losów kupiła 15, ale nigdy nie spodziewała się, że wśród nich będzie ten, który da jej samochód.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick