DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wyzywanie od "pe***ów" i polityczne odwołania? Szokujące kazanie księdza z Kalisza

Podczas jednej z niedzielnych mszy świętych w Parafii Opatrzności Bożej ksiądz głoszący kazanie wywołał oburzenie wśród wiernych. Jak podają kaliskie media, wielu z nich opuściło kościół w trakcie jego głoszenia.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Robert Biedroń i Wiosna odpowiadają na kazanie księdza z Kalisza [OŚWIADCZENIE]

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal kalisz24.info.pl. Według wiernych, na których powołuje się medium, ksiądz podczas kazania miał nazwać „pe***em” jednego z kandydatów na prezydenta Polski. Jak wynika z tych doniesień, jego zdaniem europosłowie opozycji mają „szkalować i zdradzać Polskę”.

Wielokrotnie próbowaliśmy dodzwonić się do Parafii Opatrzności Bożej, by poprosić o komentarz proboszcza. Niestety, bezskutecznie.

PRZECZYTAJ CIĄG DALSZY TEJ SPRAWY: Autor bulwersującego kazania zostanie przeniesiony. „Został odwołany w trybie natychmiastowym”

Napisz do autora

Komentarze (20)
 • K
  karol

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  pisowska propaganda trwa dalej, czas to skończyć

  Odpowiedz
 • R
  Robercik

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Ludzie! Po co wy tam chodzicie? Obrażają Was a Wy jeszcze na tacę….

  Odpowiedz
 • X
  xop

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Czerwony Kalisz nie był jeszcze gotowy na słowa prawdy. Prawda a cóż to jest Prawda? Zapytają Piłaci, co wyszli z kościoła. Po co idziesz do kościoła, jak popierasz LGBT, aborcję, in vitro, wolne związki, rozwody po co? Chcesz poprawiać Jezusa? Chcesz tworzyć alternatywny kościół? Chcesz żeby kościół unowocześnił się do świata? Mylisz się to świat musi dostosować się do Ewangelii i Kościoła. A prawda i tak zwycięży i tak odpowiesz przed Bogiem za swój Faryzeizm. Popieram kapłana, dziś trzema mieć odwagę żeby powiedzieć słowa prawdy wobec ideologii, jaka zalewa Polskę i Kalisz.
  Nasz Biskup Edward Janiak w pierwszy czwartek lutego powiedział: „Kto jest za eutanazją wypada z łodzi Kościoła, kto jest za aborcją, wypada z łodzi Kościoła”. Jeśli nie zgadzasz się z nauką Kościoła to wypadasz z łodzi. Czas się pogodzić, a nie po mediach oczerniać kapłana za prawdę. Trzeba wam powiedzieć dość, bo panoszycie się z lewactwem i libero katolicyzmem jakbyście byli u siebie. Dość. Wypadacie z łodzi i jesteście ludźmi szatana, którzy potrzebują pomocy, bo to sztan was wyprowadził z tej Eucharystii, a Kapłan to wymówka. Kochani zatroskani o Kościół w Polsce więcej postu i modlitwy i szatan od was odejdzie, jak nie proszę o kontakt z egzorcystą. I proszę nie zasłaniać się Franciszkiem, ostatnia adhortacja pokazuję jak was liberałów słucha. Więcej wiary Kaliszu a nie swoich osądów o Bogu!

  Odpowiedz
 • NMPWR
  Nie mam pedała w roweże

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  A jak miał go nazwać? Prawdę powiedział… Lepiej pedzio niż walony w kichę ha ha ha Brawa dla księdza!

  Odpowiedz
 • S
  Szok

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Bycie gejem to nic złego, Pan Robert jest dorosłym facetem który nikomu nic nie robi złego, a siebie jak nazwiecię proboszczu? To wy molestuje cię dzieci, nie płacicie podatków, macie dzieci, kochanki tacy jesteście mądrzy?

  Odpowiedz
 • Q
  qwerty

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Warto tu zacytować wypowiedź obecnego senatora KO Michała Kamińskiego „no bo to przecież są pedały, tak ludzie mówią” i nie ma powodów czepiać się proboszcza.

  Odpowiedz
 • J
  Jarociniak

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Ciekawe czy w tej parafii ksiądz jest taki święty i czy nie molestował młodszych… A co zrobili ludzie? wierni tej parafii? słuchali i patrzyli w księdza ja wół w malowane wrota.,.. Kościół nigdy nie powinien mieszać sie do polityki…

  Odpowiedz
 • X
  Xx

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Ci co wyszli z kościoła to chyba też zboczki poczuli się urażeni gej to gej a potocznie pedał i co z tego , kurwa to też człowiek a że kurwa to jej sprawa…

  Odpowiedz
 • M
  myślący

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Gej wyznaje miłość innemu facetowi, a klecha jakiemuś niewidzialnemu bożkowi. Co jest bardziej nienormalne?

  Odpowiedz
 • J
  Jarociniak

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Rozdzielić państwo od kościoła! niech płacą podatki jak każdy ! w dupach się tym księżom przewraca od tego dobrobytu!

  Odpowiedz
 • L
  Lol

  poniedziałek, 17 lutego, 2020

  Nic nowego pisowska propaganda.. szkoda Polski

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz