Występ „Melpomenek” dla Klubu Seniora „Złoty Wiek”

0

Zabawa w teatr uczy myślenia, rozwija wyobraźnię i  sprawia, że młodzi ludzie chętniej podejmują twórcze inicjatywy. Uczestnicy zajęć teatralnych „Melpomenki” – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wlkp. wiedzą o tym doskonale, dlatego nieustanie doskonalą swój warsztat pracy i chętnie prezentują się przed szerszą publicznością.

Tym razem występ młodych artystów umilił spotkanie uczestników Klubu Seniora „Złoty Wiek”. Uczniowie wcielili się w role znanych bajkowych postaci, a przedstawiona przez nich historia obrazowała, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka pełni edukacja czytelnicza. Kolorowe stroje, oryginalne dekoracje i rekwizyty „przeniosły” zebranych w zaczarowany świat baśni i bajek znanych
z dzieciństwa, a współczesne utwory muzyczne wprawiły ich w doskonały nastrój.

To niezmiernie ważne, by sztuka dostarczała głębokich przeżyć artystycznych zarówno aktorom, jak i odbiorcom – widzom. Wtedy można powiedzieć o pełnym sukcesie, bo przecież… każdy spektakl jest inny. Warto więc powtórzyć  za J. Kulmową: „A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd.”

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick