Wypadek w Szczurach. Na miejscu lądował LPR [ZDJĘCIA]

5
Fot. Szymon Szybki
Straz pożarna, policja, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego interweniują w Szczurach w powiecie ostrowskim. Przy tamtejszym kościele doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane. Droga jest całkowicie zablokowana.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.30. Przy kościele w miejscowości Szczury doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zostały zadysponowane cztery zastępy straży pożarnej: dwa z OSP oraz dwa z PSP. Na miejscu lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowane zostały dwie osoby, odniosły one urazy głowy – poinformował dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejscu pracuje także policja, która informuje, że DK11 jest całkowicie zablokowana. – Zderzyły się pojazdy marki Audi i Opel Corsa. Ranne zostały pasażerki z obu pojazdów. Kiedy ratownicy medyczni zakończą swoje działania, policja będzie kierować ruchem wahadłowo – poinformował nadkom. Krzysztof Kula z ostrowskiej policji.

Fot. Screen z Google Maps

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • Żadnego ronda, żadnych świateł. Postawić na środku drogi kolejny market i sprawa załatwiona 🙂

    • Zaczynam sądzić, że ten odcinek jest specjalnie stworzony do podbijania wypadkowości.Regularnie jest tam jakieś zdarzenie drogowe. Jak nie na obwodnicy Sobótki to koło kościoła w Szczurach jak nie na jednej krzyżówce to na drugiej. Może służby drogowe coś tam wymyślą. bo naprawdę strach tam jechać szczególnie jak od Poznania z 11 skręca się na Słaborowice Lewków to włosy się jerzą czy ktoś za tobą nie wjedzie ci w kufer. I naprawdę coś tam trzeba wymyślić może dołożą się ubezpieczyciele bo inaczej dojdzie jak swojego czasu przed powstaniem obwodnicy Skalmierzyc ile wypadków i strat przynosił ten zjazd z wiaduktu. Pozdrawiam.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick