Wypadek na obwodnicy. Nie żyje 25-latek

2
Nie żyje 25-letni mężczyzna z powiatu ostrzeszowskiego. Zginął w wypadku na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Do zderzenia samochodu osobowego z busem doszło ok. 2.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z dostawczym fiatem ducato doszło ok. 2.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek na prostym odcinku obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby. – Po dojechaniu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania, strażacy ustalili, że na lewym pasie drogi znajdowały się dwa samochody, które uszkodziły barierę energochłonną. Kierowca dostawczego samochodu opuścił pojazd o własnych siłach i rozpoczął reanimację kierującego audi. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pomagali zespołowi ratownictwa medycznego w prowadzeniu reanimacji – relacjonuje bryg. Krzysztof Biernacki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ: Zerwane dachy, powalone drzewa, zalane ulice. Rośnie bilans niżu Julia [WIDEO]

Jak ustaliła policja, kierowca, którego życia nie udało się uratować, miał 25 lat i pochodził z powiatu ostrzeszowskiego. – Kierujący busem był trzeźwy. Pobrano jego krew do dalszych badań. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia – dodaje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze ustalają, czy wstępne podejrzenia jakoby kierowca audi miał wyprzedzać dostawczego fiata ducato się potwierdzą.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick