Wygraj zaproszenie na kolację „Ryba do syta”. To ostatnie godziny!

0
materiały organizatora
Dni Karpia cieszą się ogromną popularnością, a dla tych, którzy zdobyli bilety czeka moc atrakcji. My mamy dla Was podwójne zaproszenie na przepyszną kolację "Ryba do syta". Kucharze odczarują złe zdanie na temat karpia i podadzą go w taki sposób, że będzie można zakochać się w nim na nowo.

Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2019 to 10 weekendów od września do listopada. Ukoronowaniem tego święta jest wykwintna kolacja, gdzie pierwsze skrzypce gra karp, z którego słynie Dolina Baryczy.

Karp przez wielu ludzi jest nielubiany lub niedoceniany. A okazuje się, że również i ta ryba może być przepyszna, jeśli poda się ją w odpowiedni sposób. I to właśnie zadbają kucharze z Restauracji Górecznik w Antoninie.

My mamy dla Was podwójną wejściówkę na wcześniej wspomnianą kolację. Jak ją zdobyć?Wystarczy wysłać na adres konkurs@wlkp24.info uzasadnienie, dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy wręczyć wejściówki dla dwóch osób na to kulinarne wydarzenie? Najciekawsze uzasadnienie nagrodzimy właśnie biletami, a dwie kolejne osoby wytypowane przez Komisję Konkursową otrzymają od nas torby pełne gadżetów przygotowanych przez organizatorów Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2019.

Konkurs trwa do 17 października (środa) do godziny 16.00. Kolacja będzie miała miejsce 18 października (w piątek) o godzinie 18.00 w Karczma&Hotel Górecznik w Antoninie.

Koniecznie przeczytaj regulamin konkursu

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick