Wygraj wejściówki na kolację „Ryba do syta” i wyjątkowe gadżety! [KONKURS]

1
materiały organizatora
Chcesz wziąć udział w Dniach Karpia 2019 i wybrać się we dwoje na kolację Ryba do syta? Nic prostszego! Weź udział w naszej zabawie i zgarnij bilety dla dwóch osób. Dla dwóch kolejnych uczestników mamy torby z gadżetami. Szczegóły na wlkp24.info.

Trwają Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2019 obfitujące w moc atrakcji dla każdego. To 10 weekendów od września do listopada, w trakcie których w wyjątkowy sposób można skorzystać z atrakcji przygotowanych w malowniczo położonej Dolinie Baryczy słynącej m.in. z karpi. Rybę, która zajmuje wyjątkowe miejsce w kulinarnej historii naszego kraju będzie można skosztować podczas Kolacji do syta, która zostanie zorganizowana w Karczma&Hotel Górecznik w Antoninie.

Na kulinarnych koneserów czeka prawdziwa uczta, podczas której nawet największe niejadki zakochają się w potrawach z karpia. Kolacja od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a wejściówki rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki. Jeśli nie udało Wam się jeszcze ich kupić, dobrze trafiliście. Mamy podwójną wejściówkę na kolację „Ryba do syta” i dwie torby pełne gadżetów.

Aby powalczyć o cenne nagrody, wystarczy wysłać na adres konkurs@wlkp24.info uzasadnienie, dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy wręczyć wejściówki dla dwóch osób na to kulinarne wydarzenie? Najciekawsze uzasadnienie nagrodzimy właśnie biletami, a dwie kolejne osoby wytypowane przez Komisję Konkursową otrzymają od nas torby pełne gadżetów przygotowanych przez organizatorów Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2019.

Na odpowiedzi czekamy do 17 października do godz. 16.00.

Kolacja Rybna – Ryba do syta” odbędzie się w piątek 18 października o godz. 19.00 w Karczma&Hotel Górecznik w Antoninie.

Przed wysłaniem odpowiedzi, dokładnie przeczytaj regulamin konkursu

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. To wielkie wydarzenie nigdy nie uczestniczyłam choć bardzo uwielbiam ryby jestem miłośnikiem karpia a zwłaszcza przygotowane przez kucharza potrafi wydobyc wszystko co najlepsze w niej sie znajduje może będę miała okazję kosztować królewska rybkę .Dziękuję pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick