Wygraj podwójny karnet na Szczypiorno Cup 2018. Przyjadą najlepsze drużyny!

0
Mamy do rozdania trzy podwójne karnety na Szczypiorno Cup 2018, który odbędzie się w najbliższy weekend w kaliskiej Hali Arena! Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i trafić w gust komisji konkursowej. Do dzieła!

W 2018 roku piłka ręczna w Polsce obchodzi 100. urodziny. To właśnie w Szczypiornie miała swoje początki, stąd nazwa turnieju – Szczypiorno Cup – który odbędzie się już za kilka dni. Sportowa impreza rozpocznie się w piątek 17 sierpnia i potrwa do niedzieli 19 sierpnia, a na parkiecie Hali Arena w Kaliszu o splendor powalczą najlepsze polskie drużyny w tym Vive Kielce, Orlen Wisła Płock, Azoty Puławy, Górnik Zabrze i Energa MKS Kalisz.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Jeśli jesteś fanem szczypiorniaka lub chcesz po prostu zobaczyć najlepszych piłkarzy ręcznych w Polsce, nie możesz przegapić takiej szansy! Wystarczy, że błyśniesz kreatywnością odpowiadając na jedno pytanie, a komisja konkursowa wskaże właśnie Twojego maila. Przyłącz się do zabawy i powalcz o karnet na Szczypiorno Cup 2018!

Pytanie brzmi: „Której drużynie będziesz kibicował podczas Szczypiorno Cup 2018 i dlaczego?”. Im bardziej pomysłowa bądź ciekawa odpowiedź, tym lepiej! Właśnie na takie czekamy. Wyślij ją na e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Szczypiorniak”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy 15 sierpnia do godz. 12.00. Do dzieła!

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick