DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Wygraj bilety na występ Cyrku Korona! [KONKURS]

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania mamy 8 podwójnych biletów na występ Cyrku Korona w Ostrowie Wielkopolskim i Ostrzeszowie.

Mecze i koncerty to nie wszystkie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, na które mamy bilety. Kiedy ligowe rozgrywki dobiegają końca, mamy dla Was inne niespodzianki. Jedną z nich są wejściówki na występ Cyrku Korona, który odbędzie się 2 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim (godz. 16:00, teren przy Stadionie Miejskim przy ul. Paderewskiego) lub w Ostrzeszowie (3 czerwca o 17:00 na Placu Targowym przy ul. Łąkowej).

Cyrk Korona zaprezentuje nowe show jak z bajki. Będzie można podziwiać artystów w Chile, Ukrainy, Kenii, Węgier, Czech, Brazylii oraz Polski. „Nieustraszeni kaskaderzy, akrobaci napowietrzni, żonglerzy, gimnastycy i iluzjoniści zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych, a o dobry humor zadba niekwestionowany mistrz – powracający na specjalne życzenie publiczności, clown Carlin Chico” – zapowiadają organizatorzy.

Co wspólnego będzie miał show z bajkami? Już wyjaśniamy. Tajemnicę skrywają kaskaderzy, którzy swoimi strojami będą nawiązywać do największych kinowych produkcji tego rodzaju:

 • Elsa z „Krainy lodu” – napowietrzna gimnastyka na sztrabatach,
 • błyskawiczna żonglerka rakietami tenisowymi,
 • roztańczona Barbie i jej magiczne sukienki,
 • piraci z nieznanych oceanów – 5-osobowa grupa akrobatów,
 • wielki show „perfekcyjnej” iluzji,
 • dziewczyna Tarzana – kobieta guma,
 • Superman w brawurowym pokazie na trapezie,
 • Mistrz Humoru – Clown Chico,
 • plejada ulubieńców z bajek.

Aby wziąć udział w naszej zabawie i powalczyć o jedną z ośmiu podwójnych wejściówek, należy wykonać zadanie konkursowe: „Opisz w kilku zdaniach swoje najciekawsze wspomnienie z wizyty w cyrku”.

Odpowiedź na zadanie konkursowe należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Korona”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

UWAGA! W mailu wraz z odpowiedzią należy także wpisać nazwę miejscowości: „Ostrów Wielkopolski” lub Ostrzeszów”, aby Komisja Konkursowa mogła właściwie przydzielić nagrody zwycięzcom. Każdy uczestnik konkursu może zatem wybrać, w którym mieście chciałby obejrzeć spektakl.

Konkurs trwa do czwartku, 30 maja 2024 do godz. 23:59.

REGULAMIN KONKURSU

1 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • O
  Odolanowianin

  czwartek, 30 maja, 2024

  Cyrk to będzie jeszcze w Kaliszu i Grodzisku Wielkopolskim…. w poniedziałek. A potem w Wągrowcu.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz