DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wygraj bilety na mecz "Stalówki" z Suzuki Arką Gdynia [KONKURS]

Po reprezentacyjnej przerwie koszykarze wrócili do ligowego grania. Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Suzuki Arką Gdynia. To spotkanie odbędzie się w Arenie Ostrów w najbliższy piątek, 25 listopada o 17.30. Jeśli chcesz obejrzeć mecz Energa Basket Ligi z trybun, możesz powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów, które są do wygrania w naszym konkursie.

Aby wziąć w nim udział, musisz odpowiedzieć na następujące pytanie: „Który zawodnik BM Stali Ostrów Wielkopolski wywarł w tym sezonie na Tobie największe wrażenie i dlaczego?”.

Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule wpisując „Arka”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, trzeba podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 20 listopada, do 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek, 21 listopada, a bilety będą do odbioru tego samego dnia do 16.00 oraz we wtorek, 22 listopada między 9.00 a 16.00.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz