Sesja Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

4

4 KOMENTARZE

  1. Pierwszy raz słucham wnikliwie sesji rady miasta, ale… kończy się moja cierpliwość. Jakże trudno w tym potoku słów i pauz wypełnionych dźwiękami typu ,,yyyyyy”, ,,eeeeeyyyy” wysłyszeć to, co nas interesuje i co jest zwyczajnie ważne. Żeby było jeszcze dziwniej każda wypowiadająca się osoba przekonuje mnie, że najważniejsze jest dla niej dobro dzieci, rodziców…
    Poddaję się, głowa mnie boli…

  2. Pan Sebastian Górski, ani też prezydent Beata Klimek nie uczestniczyli w żadnym spotkaniu z rodzicami SP4!! Bzdurą jest również 100 procentowa frekwencja rodziców na zebraniach!! Żadnych deklaracji pisemnych odnośnie chęci przeniesienia dzieci nie podpisujemy. Jest mnie zalewa jak tych bzdur słucham!

    • A kogo to… Ważne, że powiedzieli publicznie, ludzie słyszeli, a że wierzą we wszystko co płynie z ust szefowej i jej podwładnych , to nic nie poradzisz. Jeśli mówią, że 100% to 100%. Jeśli kiedys powiedzą, że 110% to 110% i już.

  3. A pan Kostka tak się dziś prezentuje, jakby upajał się własnym głosem. Oj czyżby szykował się na stanowisku po naszej złotoustej?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick