Wskoczył do Prosny. Zabrało go LPR

1
Fot. Archiwum jarocin112.pl
Załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrała do szpitala mężczyznę, który wskoczył do Prosny (okolice Wielowsi). Został wyciągnięty na brzeg. Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, miało dojść do częściowego paraliżu ciała.

Mężczyzna, który wskoczył do Prosny w okolicach Wielowsi (gmina Sieroszewice, powiat ostrowski) został zabrany do szpitala przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba ta wyskoczyła z kajaku. Wyciągnięto ją na brzeg. Prawdopodobnie doszło do paraliżu od pasa w dół – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Strażacy dotarli na miejsce równolegle z pogotowiem ratunkowym i LPR-em. Zabezpieczyli miejsce lądowania śmigłowca i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Poszkodowany mężczyzna przejdzie badania w szpitalu, które dadzą odpowiedź na pytanie, jakiego dokładnie rodzaju doznał obrażeń i na ile poważnych. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. 15.30.

CZYTAJ TEŻ: Ostrowski strażak mistrzem Europy [ZDJĘCIA]

Wcześniej strażacy z powiatu ostrowskiego zostali wezwani do Przybysławic (gmina Raszków), gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. A ty chłopie co ryby rękami chciałeś łowić czy z powodu zawodu serowego tego kwiatu jest pòł światu ,jak nie ten to inne , lepiej było strzelić sobie w szyję niż w kręgosłup,zdròwka ,powodzenia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick