DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Worki pozostawione w lesie. W środku... psy

W mediach społecznościowych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim pojawił się post, w którym poinformowano, że osoba postronna odnalazła dwa, zawiązane worki w okolicy Fabianowa. W środku znajdowały się dwa psy. Zwierzęta udało się uratować przed okrutną śmiercią. Na miejsce przyjechali pracownicy schroniska, którzy zabrali zwierzęta do przytuliska.

Opublikowano apel, w którym przedstawiciele schroniska proszą o pomoc w ustaleniu osoby, która jest odpowiedzialna za porzucenie zwierząt: „Dziękujemy Pani, która nie przeszła obojętnie, zabezpieczyła psy i nas zawiadomiła. I teraz prośba do wszystkich dobrych ludzi: szukamy zwyrola, który to zrobił. Nie mamy słów na to bestialstwo. Mam nadzieję, że fb znowu pokaże swoją moc. Prosimy o udostępnienia” – czytamy. 

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • M
  Megi

  poniedziałek, 29 sierpnia, 2022

  Mam nadzieje że znajdą tego kto zostawił te biedne zwierzęta

  Odpowiedz
 • G
  Gemini

  wtorek, 30 sierpnia, 2022

  Proponuję w ogóle nie kastrować i nie sterylizować za środki miejskie to na pewno takich aktów będzie mniej. Kiedy nasza wspaniała władza w mieście zrozumie, że bez tego nigdy nic się nie zmieni na lepsze?? Przecież mamy bogate miasto, kredyt na 200 mln więc w czym problem ?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz